optimum hydro buildir yanına önerileriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve S.beckett tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. S.beckett

S.beckett Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar. yaklaşık bir buçuk aydır optimum hydro builder kullanıyorum. son olarak optimum whey alıp yanına amino alacaktım fakat elime nakit geçmediği için bir on günlük daha optimum hydro alayım dedim siparişi suplementler.com'dan verdim ve sonra param yattı. şimdi bu paket bana on gün gidecek, sizce yanına şimdiden amino almalı mıyım? çünkü hydro builder'da yanlış bilmiyorsam 13 gram amino var. 5 gram da kreatin var. bunun bitmesini bekleyip whey ve amino mu alayım? Önerilerinizi bekliyorum. Yorum yapanlara şimdiden teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:52 ----------

başlıkta buiildır yazmışım kusura bakmayın :)

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    On gold whey ile hydrolar arasında tabiki kalite ve Bcaa ve eaa oranları arasında farklar var ancak bu ciddi anlamda bir fark yaratmaz.

Ancak senin üründe ek creatine mevcut On gold Whey yanına birde creatine alıp aynı shaker içine atarsan sorunun tamamen çözülmüş olur:)

Saygılar iyi sporlar...

3. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    antreman oncesi icin yine optimum pre workout alabilirsin,
    yorulmak nedir bilmiyorsunuz,

Sayfayı Paylaş