Optimum Gold Whey ve Xpro Amino 5000 nasıl en verimli kullanılır

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hhakkann tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba bodyforumtr, daha önce sadece antreman sonrası şeklinde whey kullanıyodum ama sipariş ettiğim amino 5000 bugün elime ulaştı. Bi arkadaşım whey'i antremandan hemen önce almam gerektiğini söyledi ilk başladığım zamanlarda alıyodum multipower %100 kullanırken ama sonra sadece antreman sonrası almaya başladım. Aynı şekilde amino için de geçerli daha hiç kullanmadım tavsiye edilen kullanım antremandan önce 4 ama arkadaşı antreman sonrası da 4 kullanmamı söyledi. Sizce 2sini de hem önce hem sonra kullansam faydası olur mu? Olmassa bunları ne şekilde kullanmalıyım?

2. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    senin arkadaş hocamı

3. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    kullandığı supplementi tavsiye etmesi için bence hoca olması gerekmiyor? hatta ülkemizde hoca diye tabir edilen bu kadar çok niteliksiz insan varken

4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Whey proteinin kullanımı eğer günde 1 servis ise sabah aç karnına günde 2 servis ise sabah aç karnına ve idman sonrası kullanılır.

Amino asit idman öncesi sonrası idman arasında ve gün içinde her saate alınabilir. Kullandığın aminonun 1 servisi kaç tablet ise örneğin 4 2 idman öncesi 2 idman sonrası yada 4 idman arasında yada 1 sabah 1 akşam 1 idman öncesi 1 idman sonrası gibi de kullanabilirsin sana kalmış ama idman öncesi sonrası almak genelde en çok kullanılan şekildir.

Saygılarımla iyi sporlar ...

hhakkann bunu beğendi.
  5. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    aradığım cevap, teşekkürler

mehmetanil bunu beğendi.
  6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Sorun değil ancak ben kendi görüşlerimi belirttim sadece farklı seçeneklerde olabilir ancak ben 2 servis sabah aç karnına 2 serviste idman sonrası kullanıyorum.

Sayfayı Paylaş