Optimum Gold Standard Whey Kullananlar Veya Kullanmışlar Bakabilirmi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve stilem tarafından 14 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Optimum Gold Standart Whey Almayı Düşünüyorum aroma olarak muz,çikolata,çilek hangisini tercih edersiniz???
    Çikolata Tadına Bok Gibi Tadı Var Ve Kokuyor Diyolardı Muz Ve Çilek Arasında Kaldım Tercihleriniz Nelerdir????

2. TÜRKMEN33

TÜRKMEN33 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sivas
    O bok gibi tadı var diyenler bokun tadını iyi biliyorlar demek ki alakasi yok ben hep optimum kullandim çikolata tadı gayet hoş öyle abarttiklari gibi yok agzi olan konusuyor şu an çilekli kullaniyorum bitince tekrar çikolataya dönecegim. Çikolatanin tek sıkıntısi yazin sicak havada bıkkınlık verebiliyor o kadar.

3. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Anladım Sağolasın Birde Bir Sorum Daha Olacak;
    İlk Defa Bu Optimum Gold Standart Whey Protein Tozunu Kullanacağım Antremandan Hemen Sonra 1 Ölçek 300ML Suyla Karıştırıp Kaç Günde Değişimi Ayna Önünde Görebilirim???
    Bu Protein Tozu 1 Ölçek 24 Gram Protein Yazıyor
    Bunu Tavuktan 24 Gram Olarak Alsam Veya 24 Gram Protein Tozundan Alsam Arasındaki 2 Fark Nedir??? Yani Bu Protein Tozunun Öyle Görünümde Çok Yararı Olacakmı Normal Besinden Alacağım Bir Kısmını Tozdan alsam.
    Günlük Kendim Besinlerden 100 Gram Protein Alıyorum

Sayfayı Paylaş