Opti-Women

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Aeon_Flux tarafından 18 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Aeon_Flux

Aeon_Flux Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0

Bundan almayı planlıyorum kutu rengide çok hoş sizce nasıl yararlı olurmu ...

f1820 bunu beğendi.
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Gunluk mineral ve vitamin ihtiyaciniz acisindan destek olacaktir. Genel anlamda urun konusunda guzel yorumlar var.

3. Aeon_Flux

Aeon_Flux Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler brhmcr sende olmasan yani çok yardımcı oluyosun konularımda . Daha iyisi varmıdır acaba fikrin nedir bunu mu alsam yoksa başka önerin varmı

4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    kutu rengi yararlı olmaz herhalde:D ama satış stratejisi iyi. sizin bütçeniz ve ihtiyacınız karışıyor ve karşılanıyorsa iyidir. kişiden kişiye değişir sevgili Aeon_Flux

Akay ve Aeon_Flux bunu beğendi.
  5. Aeon_Flux

Aeon_Flux Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Fiyatı önemli değil yani kaliteli bişey olsun salondaki arkadaşım bunu önermişti ama bide sizin fikrinizi almak istedim.

letsev bunu beğendi.
  6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    ürünü kullanan bayan üyeler veya ürünü kullanan bayanların tecrübelerini bilen üyeler yazar umarım fikirlerini faydalanırsınız, iyi sabahlar.

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yurt dışı forumlarında bayan kullanıcıları gayet memnun. Açıkcası sizin içinde yeterli olacaktır içeriği de baya geniş bir ürün

AngryHun bunu beğendi.
  8. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    çinko dışında değerleri tatminkar. 1 porsiyon 2 tablet tavsiye edilmiş. siz 1 ant. öncesi, 1 ant. sonrası olarak başlayabilirsiniz.

9. brhmcr

brhmcr Guest

Soylemeden gecemeyecegim. Vitaminlerin bayan ve erkek olarak ayrilmasi bir kac arastirmanin biraz farkli vitamin degerlerine bayan ve erkeklerin farkli sahip olmasina dayandirilmis. Bu da tabi sirketlerim marketing stratejisine uyum saglamis.Urun yelpazesini genisleterek, spesifik tuketici grubu yaratmak.SAhsi fikrime gelince multivitamin konusunda erkek-bayan vitamini ayriminin olmamasi gerekliligi. Bayan olsaydim en cok tutulan vitamini alirdim. Farkli vitamin gereksinimlerim yoksa. Tabi gidip Animal pak alin demiyorum ama ornegin Gaspari anavite dusunulebilir.

10. f1820

f1820 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bodybuilding.com da baktım da, çinde yok yok...bende araştırıyorum multivitamin. çogunun içiriği bukadar yogun değil, Grape Seed Extract yağ yakımına faydası var baya, Alpha-Lipoic Acid antioksidan, yaşlanmayı önler. bence güzel bir ürüne benziyor. içerikle ilgili detaylı bilgi için: http://www.bodybuilding.com/store/opt/women.html bakabilirsiniz. bunu türkiye de nerede bulabilirim bilen var mı?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:47 ----------

bu da solgar ın femail multivitamini. http://www.solgar.com.tr/products.aspx?type=alone&code=6C682CA1-012C-48E0-9337-EB4900F707BE karşılaştırma yapabilirsiniz.

11. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Fiyatı ne kadar bilmiyorum ama büyük ihtimalle çok kazıktır.Vitamin içeriği bildiğimiz multivitaminlerden pek farklı değil.Bunun dışında bayağı bir çorba yapmışlar.İçeriğindeki bazı maddelerin etkileri;

Dong Quai kadınlarda hormonal düzenlemeler yaparak başta menopoz ve PMS(pre menstrüel sendrom) olmak üzere bir çok durumda kullanılıyor ama etkileri ispatlanmış değil.bunun yanında kanama zamanını uzattığı için menstrüasyon döneminde yoğun kanaması olan veya anti-koagülan(kan inceltici-aspirin,varfarin vs.) ilaçlar kullananlarda,diğer kanamalı hastalıklarda kullanılmaması gerekiyor.Gebelikte ve emziren annelerde yasak.Bunun dışında tamamen sağlıklı bireyler de kullansa aşırı kanamalar ve morluklara karşı tetikte olmak gerek.

Garcinia iştah kesici olarak kullanılıyor.Etkili olup olmadığı,etkiliyse hangi dozlarda etkili olduğu tartışmalı.Uzun süreli kullanımda asidozis tehlikesi var.

Vitex Agnus-Castus kadın hastalıklarında (gene menopoz ve PMS vs.) kullanılıyor.Yan etki olarak erkek vücut geliştirmecilerde testosteron üzerinde etkili olduğu için tavsiye edilmiş,sizin işinize yarar mı bilemedim.

Uva-ursi antimikrobik ve hafif diüretik etkisi var.Bu preparatta ne işe yarar anlamadım.

Alfa lipoik asit antioksidandır.Bunun dışında birçok faydası olduğu iddia edildi, hiçbiri henüz ispatlanamadı.

Benden bu kadar.

Ekleme: Grape Seed Extract yağ falan yaktırmaz.

12. f1820

f1820 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün tr de nerede bulabilirim?

13. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    google a yazmayı denedin mi..
    ayrıca anaviteninde bir bayana uygun olacağını pek düşünmüyorum.içeriğindeki bazı değerler bir bayana göre biraz fazla ve en önemlisi antioksidant özelliği yok.bu ürünün sizin için tam yerinde bir tercih olacağı kanısındayım.sonuçta bir erkek kadar kas kütlesine sahip olmadığınızdan mütevelli daha ileri seviye ürün almanızın bir anlamı yok.

14. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Al bi animal pak bacım:Dşaka şaka opti women iyidir:)

15. Aeon_Flux

Aeon_Flux Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Çalıştığım salonda supplement corner var ben oradan alıcam başka nerde satılıyor bende bilmiyorum.

16. Aylak Adam

Aylak Adam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    malum sitelerde şu aralar hediye olarak veriliyor.ister istemez alıyorsunuz yani.ben bir erkek olarak bunu kullansam faydası veya zararı olur mu ?

17. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Aynen bende de var boş boş duruyor kasımda bitecek son kullanma tarihi

18. paldon_caner

paldon_caner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aynı durumdayım yardım edin

19. gogogokhan

gogogokhan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
  20. ImDante

ImDante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi yardım edicek yokmudur koskoca sitede.

Sayfayı Paylaş