Onurtt - Ektomorf bir vucut tipi - 2.ayım bitti - 64 kilo baslangıç, şuan 68 kilo !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve onurtt tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. onurtt

onurtt Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar beyler,

İsmim onur, kütahya dumlupınar universitesinde işletme okumaktayım. Spor olarak 2 sene kadar yüzme ve basketbol ile ugraştım ve bu sene universiteyi kazandıktan sonra fitness salonuna yazılmaya karar verdım. Suan 3. ayıma girmiş bulunmaktayım. Baslıktada belırttıgım gibi ektomorf bi vucut tıpıne sahıbım. Ektomorflar bildiğiniz üzere zor kas yapıp , zor kilo alırlar. Bende bunu bildiğim için 2. ayımda HARDLINE PROGAİNER aldım ve 1 ayda 64 kilodan 68e yukseldım. Cok memnun kaldım urunden ve gene almayı dusunuyorum. Bunun yanında gene HARDLINE vmax protein almak var kafamda..

Spora baslarkan aklımda ilk olarak hedefledıgım bolge cogu ektomorflar gibi KOLLAR ... Kollarımın zayıflıgı cılızlıgı gerçekten moral olarak bi çöküşe neden oluyodu dıyebılırm. Kısa kollu gıyemıyordum mesela. Ancak suan ALLAH' a sukurler olsun ıstedıgım kıyafetı rahatlıkla gıyebılıyorum. Trapez ve gogus'e agırlık verdım bu aralar. Bacak ve karın da ıhmal etmıyorum tabıkı. Buyrun fotograflarım..

Bu arada YUKARDAKI RESİMDE SOL TARAFTAKI, AŞAGIDAKI RESİMDE ise ORTADAKİ RESİM ilk ayıma aittir.

2. pepecix55

pepecix55 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Moralini bozmak istemem ama daha 2. ay çok erken ayrıca hiçbir gelişme olmamış en az 7 aya kadar beklemelisin gelişmeyi görmek için forumda çok kişi böyle 2. ay - 3. ay gibi fotolar atıyor onların yorumlarını görmedin herhalde çok erken oldugunu herkez söylüyor gaza gelipte ilk zamanlar fotoğraflar atmayın millet size güler çünkü dediğim gibi hiçbir gelişme yok.

dawn05 bunu beğendi.
  3. medurans

medurans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler altyapın var belli . Allah imanlı ve kaslı bi genc olmayı nasip etsin insallah:)

4. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş