Online personel trainer hakkında soru.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve esk24082015 tarafından 12 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. esk24082015

esk24082015 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle herkeze merhabalar iyi günler hayırlı ramazlar.
    6 7 aydır düzenli olarak spor yapıyorum ama bi türlü istediğim hedefe ulaşamadım bunun bana göre başlıca sebebleri şunlar.
    yaşadıgım şehirde ilçede yani spor salonu var ama bilgili hoca prof. hocalar yok salonda daha doğrusu hiç bir salonda yok salon dediğimde 2 1 tanesi belediyenin salonu 1 tane şahış gerisi otel salonu neyse. başımda hoca olmadıgı için kendi araştırmalarım internetten bulduğum bilgiler sayesinde bi yerlere gelebildim ama bu yeterli değil çünkü gerçekten prof. hocalarla çalışan kişiler 6 7 ayda cidden muazzam bir şekilde ilerleme kaydediyorlar.
    bende çareyi internette online personel trainer destek almakla buldum tabi bunun için kafamda bazı sorunlar.
    online personel trainer desteği alıpda ihtiyaçlarını gören oldumu bekledikleri bir şekilde ilerleme oldumu .
    online personel trainer alan kişiler varsa hangi hocadan alıyorlar yada bildiğiniz iyi bir online personel trainer hocalarıı varmı önerirseniz çok iyi olur.
    herkese kolay gelsin oruç tutan müslüman kardeşlerimin oruçları kabul olsun allah sabır versin.
    hayırlı ramazanlar...

2. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Bende simdiye kadar hic hocayla calismadim hep internetten arastirmalarin sonucunda calistim acikcasi amaclarima ulastim ve bu personal tranierlar bana gereksiz geliyo para israfi...Ve kaynak olarak gordugum tek site ağırsağlam

Sayfayı Paylaş