Onerilerinizi bekliyorum 1.86 72

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ForTheABS tarafından 15 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ForTheABS

ForTheABS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaslar uzun zamandir takip ederim bu forum sitesini fakat gecenlerde sizlere danismak istedim ve uye oldum foruma

Arkadaslar 1.86 boy ve 72 kilo 4-5 aydir duzenli besleniyorum ergenlikte duzensiz beslenmeden oturu vucudum cok yagliydi bu 4-5 aylik surecte 83 kilodan 72 kiloya dustum fakat suan vucudum cok ciliz ama hala gobek var sizce ne yapmaliyim ben haftada 5 gun spor yapmaya basladim apartmandaki spor salonunda ama pek yeterli olmuyor bodynin bel kemigi barlar yok bu salonda. Bende profosyonel bir salona baslamak istiyorum antronorle calismak istiyorum

size sormak istedigim sizce ne yapmaliyim bu sekilde kardiyo ve dusuk tempo antrenmanla devammi edeyim yoksa salona kaydolup hem vucut hem kardiyomu yapayim ?

Iste buda fotografim

http://i39.tinypic.com/1or6fb.jpg

Bu arada fotograftan pek birsey anlasilmiyo olabilir kusura bakmayin ama butun durumu yukarda anlattim ayrica sanirsam fotoda gobek bek belli olmamis fotodakinden daha fazla gobegim

Son düzenleme: 15 Ocak 2012
  2. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Anlattığına göre bence;yağ yerine kas yakmışsın .bir spor salonuna yazılıp antröner eşliğinde günlük alman ve vermen gereken kaloriyi hesaplayıp buna uygun spor yapabilirsin,iyi forumlar

Sayfayı Paylaş