Onemli olan direnc kas gosterge yardim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ejderiya tarafından 27 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ejderiya

Ejderiya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun Aleykum arkadaslar benim tanidik bir prof kick bokscu var bana dediki gunluk set tekrar olarak 500 sinav 200 barfiks cek diyor en az direncin artar diyor kendisi prof kick bokscu bana kas gosterge onemli olan dienctir diyor siz ne dusunuyorsunuz bunun hakkinda birde sinav ve barfiks cekerken sadece duz cekme diyor yan omuzlari falan gelistir diyor sizcede dogru mu onemli olan direnc kas gosterge kendisi zayif ama suana kadar onu yikani gormedim dogrusu tesekkrler herkes yazarsa mutlu olurum

2. Ejderiya

Ejderiya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yok mu aranizda hic bu konu hakkinda bilgi sahbi olan ona gore devam edicem gunluk calismaya benim amacim kaslarimi buyutup hava atmak degil kaya gibi sert yapio vucut direncimi arttirmak icin dayanikliligimi artirmak icin kuvvet guc lazim kas degil bana anlayabileceginiz tesekkurler simdiden yapacaginiz yorumlar icin

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    kuvvet geliştirmek istiyorsan kuvvet sporlarına yönel. powerlifting ve halter gibi mesela.

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Barfiks ve şınav bizlerin vazgeçilmezi zaten.
    Ama sadece onlara yönelme.Ağırlıklarla patlayıcı kuvvet çalışmaları da yap.
    Yani arkadaşın doğru söylemiş ama eksik söylemiş. 500 şınav, 200 barfiks falan gibi sayılara takılma.

5. Ejderiya

Ejderiya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sagolasin anladim birde ben zayif biriyim 17 yas 55 kilo boy 185 gobek falan yok yani kasta pek yok sorun olur mu yoksa ilk oncw bi kas yapio sonra mi kuvvet calisayim ben kaslara pek takilmam kas olsada olmasada olur ama kuvvet icin illa kas olmasi gerekir mi tesekkurler

6. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Sen doğal antremanını yapınca, zaten senin için gerekli olan vücut yapısını inşa edersin. Ama beslenme çok önemli.

Sayfayı Paylaş