ONEMLI: Forumdaki dokumanlar hakkinda bir oneri..?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Morpheuss tarafından 27 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar,
    benim merak ettigim birsey var, bodyforumtr.com kendi kendine yetemez mi?

soyle ki;
    vucut gelistirme egzersiz hareketlerine bakiyoruz..
    deki gibi baskasitelerden (shapefit.com dan mesela) alintilar yapilmis.. Bu forumlardaki arkadaslarin cok buyuk bir bolumu bodysalonlarina gidiyor sanirim? ozellikle Flexor kisisel bilgilerinden ogrendigim kadariyla antrenormus, balaban spor merkezi miydi?

Acaba bodyforumtr.com icin, kendi arsivimizi, yani boyle egzersiz hareketlerini mesela yapamaz miyiz?

ve, diger yandan besinlerin kalori degerlerini ogrenmek icin beslenme forumundaki sabit basliklardan vs 10-15 tane linki falan gezmemiz gerekiyor neredeyse, bu konuda da deneyimli ve bilgili arkadaslar forum icin ozel olarak besin degerlerini hazirlayamazlar mi?

geldigimden beri cok soru soruyorum biliyorum ama ne yapayim merakliyim bea :eek::D forumdan kovulmazsam iyidir :p

sadece forumun iyiligi icin yapici elstri yapmaya calisiyorum..

2. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Tabiki dediklerin yapilabilir ama zaten hazir olani varken bunlarla ugrasmak yerine olmayan seyler icin caba sarfetmek daha dogru olur. Ornegin bu hareketlerin resimlerini cekmek yerine yabanci bir kaynagin Turkceye cevrilmesi daha yararli olucaktir.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Flexorun daha önce evde calisma icin bu gibi calismalari var.
    Internette oldukca fazla olan ve cok kolay bir sekilde bulunan resimleri sifirdan hazirlamanin ne bir faydasi olacagini göremiyorum. Resimlerin üzerinde kaynaklarda mevcut.
    Besin degerleri konusunda kapsamli olmasada yapildi, fakat yine ayni seyi dusunuyorum, kalorisi ayni proteini ayni olan seyleri neden tekrar hazirlayalim?

4. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    himm, peki, ben sadece bodyforumtr.com u, buraya gelmeden gezdigim sitelerden cok daha oturmus bir site olarak gordugum icin soyledim, hani koklu bir sitenin tum iceriginde sadece kendi imzasinin olmasi acisindan.

Ama diger yandan dediginizde dogru, yabanci bir kaynagin Turkce ye cevirilmesi vs de faydali olur, ama ne bileyim, ozelliklede sonuna kadar guvendigim bir forum burasi, sayenizde sifirdan baslayarak deneyimli arkadaslarinda yardimiyla iyi isler basarma amacindayim, insallah. Ve boylesine koklu bir sitedeki her dokumanda bodyforumtr.com imzasi gormek sitenin bir, himm, bir cesit karizmasi veya imzasi olucaktir diye dusunmustum,
    ama yinede haklisiniz arkadaslar.

Basligi cope gonderebilirsiniz uygun gorurseniz, sadece yapici bir elestri yapmak istemistim, ilginiz icin tesekkurler, kolay gelsin

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    neden olmasin bu dediginiz olabilir ancak marka calismasi yapmak kurumsallasmak gerekir. bb.com ornegindeki gibi.

Sayfayı Paylaş