one a day maximum vitamin midemi bulandırıyor

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve altec tarafından 20 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bodycicocuk

bodycicocuk Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AST firmasının bodybuilding yapanlar için ürettiği multi pro 32x i öneririm.

2. çekirge

çekirge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu ilacı bende kullanıyorum 2.haftamı bıtırdım bende ne agrı oluyor nede etkısı hıc bısı hissetmıyorum gunde 1saat kadar badı ve duzenlu olarak 2 saat basketbol oynuyorum sadece dıskıda sıyahlasma war o kdar oda demırden sabah guzel bı kahwaltıdan sonra alın hıc bısı olmuor

3. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Vitamıni ve creatini tok karnına alın.

4. gregorsamsa

gregorsamsa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    bende kusma değil ama gaz gibi bir sorun yapmıştı. resmen göğsüme yumruk gibi oturuyordu. ben de hapı ikiye kırıp yarım saat arayla içmiştim. bu sayede sorun çözülmüştü.

5. mania

mania Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ilacı içtikten yarım saat sonra mideme kramp giriyor.nerdeyse bazen kıvranıyorum.halbuki benim de midem hiç agrımaz...

6. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    ben hala kullanıyorum hatta 1. kutu bitmak üzere. İlk 2-3 gün hafif bir ağrı yaptı o kadarr bende. Ayrıca kilo vermek için öğlen yemeği yerine protein tozu içip bu vitaminden aliyordum üstüne de meyve. İyi de kilo verdim^^

7. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben bundan 2 kutu bitirdim. Ne bulantı, ne ağrı, ne gaz hiçbirşey yapmamıştı...
    Bu kadar kişi aynı şikayetlerde bulununca şaşırdım doğrusu.

8. machineheada

machineheada Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benimde midemi bulandırıyor one a day ve tamamını denedim en hafifi bayanlar için olan one a day den bile denedim annemden o bile bulandırdı supradin içince olmuyor birde su içinde eriyenlerden alıyorum iğrenç tadı ama...

9. machineheada

machineheada Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende de yıllarca yapmadı sonra bi gün lank die kustum

10. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bende OneADay Maximum'u farklı zamanlarda kullandım.

Aynı sorunu bende yaşadım. Ama biraz farklı. Neydi o fark ? Şuydu, bir gün kullanıyorum bu mide bulantısı mı desem mide sızlaması mı desem öyle garip bi rahatsızlık veriyor bana. Ama ertesi gün vermeyebiliyor. 60 tablet varsa bu olayıı 60 gün değil ne bileyim 15-20 kere yaşıyorum.

Bazen alıyorum bir kutu 60 gün şikayet yok.

Ama bu vitaminde bir acayiplik var, zaten tercih ettiğim bir vitamin de değil. Son zamanlar da kullanmıyorum, kullanmaya da niyetim yok, memnun değilim. Memnun olmama sebeplerimden biri de bahsettiğim durumu bana defalarca yaşatmış olmasıdır.

İnşallah yine kullanmaya mecbur kalmam.

EK: Yukarıda birisi yanlış kullanıyorsunuz demiş. Gece yatarken kullanılmaz uyku sorunları yapar sabah iyi bir kahvaltıdan sonra kullanın demiş. Ben genelde vitaminleri mi sabah iyi bir kahvaltıdan SONRA aldım ve bu vitamin bana yine aynı sorunu yaşattı.

11. esidin

esidin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yorumlarinizi okuduktan sonra daha 1 gün önce almiştim.bu yorumlara göre spor yapmiş ve kullanmiş eczaci bir arkadaşa sordum.aç karnina değil yemekten 1 ile 2 saat sonra alinmnasi gerektiğini söyledi.o zaman bulanti yapmiyormuş.

12. AlwaysOnDiet

AlwaysOnDiet Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Birçok vitamin hapı kullandım ancak one a day maximum'un sebep olduğu mide bulantısı problemine hiçbirinde rastlamadım. Bu vitamin hapını ne zaman alırsam alayım her seferinde midede bir rahatsızlığa neden oluyor. Hemen yemek üzerine aldığımda kusturuyor. Aç karnına alınca mideyi ağrıtıyor. Aç karnına alıp üstüne yemek yiyince bulandırıyor. Deneme yanılmayla öğrendiğin en az rahatsız eden kullanım biçimi kahvaltıdan 1 buçuk saat sonra kullanımı. Bu durum kişiden kişiye değişebilir tabiki.
    Mideyi rahatsız etmesinin sebebinin erkekler için olan diğer vitamin haplarında bulunmayan günlük ihtiyacın %100ünü karşılayan demir takviyesi olduğunu düşünüyorum. Demir fazlalığının mide bulantısı ve ağrısına sebep olduğu bilinmektedir. Kullanım öncesi ve sonrası farklar gözle görülecek kadar iyi olmasına rağmen bir kutu yani 2 aylık kullanımdan sonra, mideye rahatsızlık vermesi ve demir fazlalığının erkekler için olan risklerinin öğrenmem nedeniyle bu hapı bırakmak benim için en doğrusu olacak.

Sayfayı Paylaş