one a day maximum vitamin midemi bulandırıyor

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve altec tarafından 20 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    kolay kolay midem bulanmaz. araba,deniz filan tutmaz mesela..
    ama one a day maximum vitaminden sonra midem bulanıyor çok fazla.
    bana başka bir vitamin önerir misiniz?
    fit bir vücut için çalışıyorum. bodybuildingciler için olan vitaminlere gerek yok sanırım..

2. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    haklsın o ilacın nedense öyle bir özelliği var aç yada tok olmakta fark etmiyor bende kullanmaktayım bana kalırsa sende benım gibi akşamları yatmadan önce al bir sorun olmaz

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    One a Day Maximum'un öyle bir sorunu var gerçekten. Benim midemi bulandırmıyor ama hafif bir sızlama ile karışık mide ağrısı yaratıyor. Benim midem de çok sağlamdır ve hiç ağrımaz ama bu vitamin ağrıtmayı başardı.

4. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    acaba ilacın içeriğinin çok karışık olmasından kaynaklanan bir sorun olabilirmi mide konusunda benımde bir şikayetim yoktur değirmen gibi derlerya çayın üstüne süt sütün üstüne şerbet içsem tınlamam ama bu ilaçta çok farklı 12 vitamin 12 mineral içeriyor belki ondandır ama burada ilaç kesinlikle kötü algılanmasın bence fiyatı ve kalitesi nedeniyle tercih edilebilicek bir ürün kullanılmasını tavsiye ederim bu gibi sorunları yaşamaktan korkan yada çekinen arkadaslar varsada dediğim gibi gece yatarken alsınlar hiç bir sorun hissetmezler

5. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    ilacın fiyatı ne kadar acaba eczanelerde?ben bu tip vitaminler kullanmadığım için bilmiyorum supradyn den farkı nedir acaba..

6. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    ilacın fiyatı 25 ytl civarı

7. ozcan

ozcan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSKENDERUN/HATAY
    bende kullanıyorum şuan. ilk aldığımda benimde midemde ağrı yaptı. sonra yarısını kullandım üç dört gün, daha sonra terar tam olarak almaya başladım. artık midem ağrımıyor. sanırım ilk kullanmaya başladığımızda yarımla başlamalı vucut alışana kadar bir kaç gün geçmesi lazım.

8. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    ilacın üzerine yemek ye ozaman ağrıtmıyo
    boş miğdeyle yada yemekden sonra yiyince bendede ağrıtıyo ama alıp üzerine yiyince bişey olmuyo

9. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    arkadaslar gercekten ıgrenc bır ılac bu yaa adamın mıdesını bulandırmaktan baska bısı yaptıgı yok hıc kullanmamak daha iyi :(

10. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    one a day yerine çeşitli vitamin ilaçları kullanılabilir, ben de bir dönem bu max i kullandım bende de aynı iğrenç etki başgösterdi. Ortak bir sorun anlaşılan ama hangi eczaneye sorsan vitamin kompleksi diye direkt bunu veriyor...

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ultımate markasının daıly vıtamınınden alın.tıme released ozellıgıne sahıp sayılı vıtamınlerden.aynı sekılde solgar fırmasının vıtamınlerıde gayet kalıtelı.

Morphling bunu beğendi.
  12. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93

evet ultimateyi bende öneriyorum

13. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    one a day max.

sporcular icin özel formule edilmiş one-a-day maximum adlı multivitamini bende kullandım..
    hayret benime karnımı agrıtıyodu..?? herkesin karnını agrıtıyosa bi sorun olmalı bence içeriğinde değil mi??

kullandığım diğer multivitaminlerde bi sorun yasamadım en kaliteli multivitamin solgar inkiler (www.solgar.com.tr) tamamen bitkisel hiçbir koruyucu ve şeker ve tuz yok..
    supradyn kullanmayın cok dusuk vitamin degerleri.. centrum iyi ama solgar ı tek gecerim..

14. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    aslında hatırladım da...

benim de midem bulanmıştı da, herhalde son kullanma tarihi geçti diye düşünüp atmıştım kutuyu, bir iki kere kullandıktan sonra, demek ki hakikaten hayret heriflerin ürününde var bir sakatlık... acaba ilaç firma sahibi bu başlığı görse ne yapar? :)

15. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    kimsede akıl edip yazamamış nereden bileceksinizki vay be neyse uzak durmalı bu başlığı isterseniz taşıyabilirim önemli bir konu üyelerimizi uyarmalıyız deneyim sahibi arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

16. yalnızefe

yalnızefe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    One A Day Men

Arkadaşlar ben 2 ay düzenli kullandım ama One A Day'in men için olanı..Hem prospektüsü okuyan var mı bilmiyorum ama maximum dan daha fazla içeriklidir men's..
    Ayrıca çoğunuz bu ilacı yanlış kullanıyorsunuz..Bu ilaç gece yatarken değil[uyku sorunları başlar] sabah ağır bir kahvaltıdan sonra içilmelidir..
    Ben öğlen olmadan deli gibi acıkıyordum..Bir vitamın hapının en güzel yanı da budur..Sizi daha da acıktırmalı daha da yemelisiniz ve çalışmalısınız..

17. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ben ecza deposunda çalışıyorum bende aldım bu vitamini ama inanın aldıktan sonra hep tabir caizse kusturtuyor yövbe etim bir daha içmicem çok iğrenç bir ilaç

18. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    one1day max.

yazılanları okuduyunca çok şaşırdım. ben çok uzun süreden beri one1day max. kullanıyorum. ama ne karın ağrısı ne kuzma ne bulantı şeklinde belirtiler göstermedi. bir arkadaşımızın da dediği gibi vitamin ilaçlarını sabah almak daha doğru.
    vitamin kullanmak isteyenler ayrıca abdi ibrahim'in multivitaminlerine da bakabilirler. ucuz ve kaliteli.

19. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    her insanda vücut tepkileri çok farklı olabiliyor..
    kimi aç karına creatin aldığında midesini bozar, kimi ise fazla whey kullanımında alerji sorunu yaşar vs..
    ben şahsen one a day'in kendi üzerimde hiçbir olumsuz etkisini gözlemlemedim..
    ama bunu genellememek lazım..

20. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    One A Day bende de mide sorunları yarattığından yatmadan hemen önce alıyordum.
    Uyku kaçırma problemi yaratabilir ama sabah almak yaerine akşam almayı zaten tercih ediyorum çünkü inanılmaz acıkırıyor ve o kadar çok yemeye gerek duymuyorum ben açıkcası.
    Ölçü almak için gereğinden fazla sonradan veremeyeceğim kadar yağlanmak istemedim.

Sayfayı Paylaş