ON % whey + ISS whey matrix kullanımı için yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve memolf tarafından 12 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben optimum nut. %100 whey + Iss nın whey matrix ini kılo alma ve hacım için kullanmak ıstıyorum. kulanım seklını ıse su sekılde dusundum.
    calıstıgım gun
    -gunduz whey matrix
    -aksam antreman sonrası optimum
    çalısmadıgım gun ise sadece yıne ogle vaktı whey matrix almayı dusunuyorum. whey matrix 1:1 oranda whey ve karbonhıdrat ıcerdıgı ıcın onu hergun kullanmayı dusunuyorum. acaba bu sekılde kullandıgımda kullandıgım urunlerden tam manasıyla yarar saglayabılır mıyım? cunku whey matrıx ı ogle vaktı alacagım ıcın ıctıgım seyın yarısını tuvallette bırakmayayaım dıyorum olceklendırmeyı nasıl yapayım ?ayrıyetten bunlara ek olarak neler kullanmamı tavsıye edersınız b vitamını takvıyesınınde ıyı olacagını dusundum.

son olarak 75 kıloyum 1 senedır bu sporu yapıyorum. hedefım 82 83 kılo olmak. suan yag oranım dusuk sevıyelerde. yaglanmak ıstemıyorum ama bırazcık kolları doldurmak ıcın gereklı cunku kolumun omuzdan dırsege kadar olan kısmı cook ama cook uzun (bır ara olcer soylerım :eek:)

Sayfayı Paylaş