Omzumda platin var

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve syclops2 tarafından 31 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. syclops2

syclops2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaslar ben Sinan 18 yasinda 55 kiloyim ve omzumu 5 ay once kirdim bu yuzden sag köpürcuk kemgime platin takıldı zayıf oldugum icin görünüsümden rahatsızım vucudumu gelistirmek icin fitness a gitmeyi dusunuyorum bu durum omzumdaki platine veya kemige zarar verir mi bunu sormak istedim simdiden teşekkürler

2. umut_ozkan50

umut_ozkan50 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum öncelikle foruma hoş geldin.Geçmiş olsun.Bu gibi durumlarda bizim bir şey söylememiz yanlış olur.Doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim.

3. syclops2

syclops2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım teşekkürler.

4. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    kesinlikle zarar verir. belli bir momenti (direnci) vardır sadece doğal ağırlık dışında zorlamanız zararınıza olacaktır.
    platin takılasının nedeni mevcut oluşumun kavrama ve motor becerileri karşılayamamasıdır.
    genelde doktorlar açıklama ihtiyacı ve hasların sormama nedeni ile müdahalenin önem ve durumu ilgili böyle sorunlar oluşabiliyor.
    şuan size bir rahatsızlık vermese dahi 1-10 yıl içerisinde sona yaklaştıkça çeşitli etkenler sonucu atıl sorunlar ile karşı karşıya kalacaksınız. örneğin kalsiyum eksikliği vücut ağırlığındaki değişimler, duruş pozisyonları gibi. bence hafif şaşırtmayan antrenmanları tercih ediniz.

Sayfayı Paylaş