Omuzunma ve Göğüsümde siyak siyah kıllar çıkıyor

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve cruel032 tarafından 28 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. cruel032

cruel032 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler kardeşlerim...
    -Sizlere bir sorum olacak lütfen sorumu dikkate almanızı ve düzgünce cevap yazmanızı bekliyorum. Nese kardeşlerim fazla uzatmadan ben soruma geçeyim.
    --Ben 16 yaşındayım 5 ay sonra 17 yaşıma girecem Allah nasip ederse ama gögsümde ve omuzlarımda siyah siyah uzun uzun kıllar çıkıyor. Şimdi badiye başladım 1 bucuk haftadır falan badi yapıyorum acaba badi yapınca kaslarım gelişirde bu kıllar dökülürmü yoksa hiç bi faydası olmazda haylen üremeye devam ederler mi ? :mad:

Veya bu kılların uzamasını ve çoğalmamasını önleme yolu var mı :( yardım ederseniz çok sevinirim kardeşlerim ...

İyi günler dilerim. Cevaplarını bekliyorum :) thums:

bench_O

2. Tam1PcKopaT

Tam1PcKopaT Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı dertten muzdaribim omuza doğru siyahlaştırlar sırtımda bile siyahlar zaten ensemdede çok kıl çıkıyordu bunun tek çaresi eğer vucutta geliştiriceksen 18 yaşında filan lazer epilasyonla kökünden öbür boyu kurtulman fiyatı 1000 tl tüm vucut sadece omuz ve o bölgeler içinse 300 lira arası değişitir 500 olur büyük ihtimal

cruel032 bunu beğendi.
  3. cruel032

cruel032 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pki kardeşim bu kıılar çoğalırmı sayıları artarmı. kası engeller diyorlar bide pki o doğrumu :(

4. Tam1PcKopaT

Tam1PcKopaT Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaşın daha geç büyük ihtimal artar önemli olan jilet vurmaman kendin ağda yada cımbızla alabilirsin ancak kurtulmak istiyorsan lazer epilasyon kas konusuna gelince herhangi bi sıkıntı yapmaz merak etme ben ne adamlar gördüm bacaktaki gibi kıl çıkıyor her tarafından brucee lee gibi adamlar o kas konusunda bi sıkıntı yapmaz sana ama görüntü olarak yapar birde ense kesme makinesiyle alabilirsin oda görüntüden kurtulmak istiyorsan tavsiye etmem arttırabilir

cruel032 bunu beğendi.
  5. cruel032

cruel032 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gögüsümdeki kıllar çok uzundu bende uçlarından birazcık makasla aldım kısalttım pki bunun zararı olurmu böle kısaltsam uclarından o zaman daha azmış gibi görünüyorlar :)

6. Tam1PcKopaT

Tam1PcKopaT Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bence kesme nie kesiyorsunki hiç gerek yok zamanla güçlenir kılların istemiyorsan lazerle vurdurursun az olcağına tam olsun daha iyi görüntü verir

cruel032 bunu beğendi.
  7. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Senin çözümünü söylüyorum ; fazla takma .

cruel032 bunu beğendi.
  8. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Kardeşim o kıllar pek sorun olmaz.Kafana takmana hiç gerek yok bence.Sonuçta kıl her insanda çıkar.Bu doğal birşey.Omuzunda çıksa dahi sıkıntı etme.

cruel032 bunu beğendi.
  9. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Kızlar kıllı erkeklerden hoşlanıyor , en azından şuana kadar gördüklerim. Ama öyle barzo gibi'de olmayacak ben makina ile alıyorum omuzumda çıkan kılları , görüntü beni rahatsız ediyor, ama göğüsümdekilere kolay kolay dokunmam.

cruel032 bunu beğendi.
  10. cruel032

cruel032 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kollarımda hiç kıl yoktur mesela benim veya suratımda (az bişi) ama gögsüm omzum ve bacaklarımda doluşmuşlar bacaklarımı sorun etmiyorum ama omuzlarımda ve gögsümde çıkmaları beni rahatsz ediyor neyse
    hepinize çok teşekkür ederim kardeşlerim :)
    :)

11. onurmete

onurmete Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student
    Yer:
    İstanbul
    Genetik bir durum. Kimi insanın kolunda bacağında hiç olmuyor ama göğüs ve omuz kısmı aşırı kıllınabiliyor. Eğer omuzunda ki kıllardan rahatsız oluyorsa ya ağda ya da lazer epilasyon yaptır. Bıçaklar, tüy dökücü kremler, makinalar daha sert çıkmasına sebep oluyor.

12. tolter

tolter Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmit
    Benim de spora başladıktan sonra kıllanma artmaya başladı özellikle dumble çalışıyorum ve kolumun üst tarafları kıllanamya başladı.

Sayfayı Paylaş