Omuzlarım Geniş Ama....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve byaslan tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. byaslan

byaslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım.

Yaşım 22 Şu Zamana kadar çok fazla vücut geliştirmeye merak salmadımsada artık benim için sorun olan bazı şeyler var ve bunu body yoluyla halledebilirmiyim sizden bu konuda bilgi almak istiyorum..

Öncelikle Boyun 1.87 Omuzlarım Standart Dar Omuzların Üstünde Bir Uzunlukda Ve Bacak Bölgem Omuzlarımın Genişliğine Göre İnce Ve Kötü Bir Görüntü Oluşturuyor.Bu Bir Sorun Olsa da benim için asıl önemli olan göğüs kısmının düz olması ile ilgili.Omuzlarım çok geniş ve göğüs bölgem düz.Yıllardırda hiçbir gelişim görmedim.Bununla ilgili yapılacak hareketler ve kullanılabilecek takviye tozlar varmıdır.??Yardımcı olursanız çok sevinirim.Sabır sporunu sabrımın sonuna kadar yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

İyi forumlar...:

2. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Fotoğraf koyarsan durumu daha iyi teşhis edebiliriz. Zaten bu işin büyük kısmı genetiktir. Sen yinede çalışarak genetiğinin üzerine birşey ler koyabilirsin. Hareket olarak fotoğraf olmadığı için temel hareketleri tavsiye edebilirim:

1-İncline bench press
    2-Bench press
    3-Butter fly
    Bunların yanına dumbell fly da ekleyebilirsin :) Setler 3x10 olsun şimdilik

byaslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş