Omuzlarım çok dar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kendimgetirdim tarafından 17 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kendimgetirdim

kendimgetirdim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    15 yaşındayım ama korkmayın sadece moralimi bozan bi soru sormak için şimdilik açtım kalıcı değilim
    evet 15 yaşındayım omuzlarım 45 cm ilerleyen zamanlarda daha genişlermi veya benim şimdiden genişletmek için yapabileceğim şeyler varmı?
    bu konu gerçekten moralimi bozuyo ayrıca boyum 1.75 kilom 48 gerçekten iyi yememe rağmen kilo alamıyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Kasım 2015 ---
    koca forumda yokmu cevaplayacak

Son düzenleme: 17 Kasım 2015
  2. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesim neden korkalim kalici ol forumdw gezin ben cogu seyi burdan ogrendim her neyse. Oncelikle yanlis bilmiyorsam omuz olcunu omuzunun en uc noktasindwn diger ucuna vucudunu sarlmayacak sekilde olcmen lazim yani tahminimce senin omzun 90 95 cm falandir. Durum kafana takacagin kadar kotu degil. Eger bir hastaligin yoksa kilo alamiyorum diye birsey soz konusu degil daha cok yedikce kilo alamayan bir insan yoktur. Yedikce kilo alacaksindir emin ol. Duzenli beslenme programi yap forumda zaten sayisiz program var. Onlari incele 3000 calori falan bir program belki fazla bile olur ama zaten kilo alamadigina gore az yiyorsundur 3000 cal alman zor yavas yavas 3000 e cikarirsin. Bunun yaninda sporda yapmalisin Vucut gelistirme olur yuzme olur bu ikisinden birini yap. Kendi vucut agirliginlada calisabilirsin barfiks sinav mekik falan. Omuzlarin emin ol genisler buyur. Istedigin kadar buyurmu bilmiyorum ama buyuyecegine eminim. Canini boylr seyler icin sikma bende senden 1 yas buyugum omzum 105cm falan arada oyle aman aman bir fark yok ki ben 70 kiloyum. Spor duzgun beslenme duzenli uygu ve istediklerin elindedir :)

kendimgetirdim bunu beğendi.
  3. kendimgetirdim

kendimgetirdim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    acemilik işte daha omuz ölçmeyi blmiyorum :) saol cevabın için kemiklerinde bu saatten sonra kalınlaştırılması mümkünmü acaba genmetik olarak herhalde kemiklerim baya ince

4. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yanlis biliyor olabilir ama kizlarda 17 erkeklerde 21 yasina kadar buyuyor sanirim. Ama bunun bir onemi yok sen vücuduna vücudunun istediklerini ver gerisini ona birak :)

5. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.290
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Forumda kalici ol, bizi korkutma, bol bol oku ve arastir, genis omuzlar ile ilgili bir cok konu mevcut.

maietnigri ve Alfonso_ bunu beğendi.
  6. kendimgetirdim

kendimgetirdim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

7. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.290
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Neden boyle dusuneyim, akil yasta degil basta. Ben sahsen herkesin ogrenmeye hakki oldugunu dusunuyorum, yeter ki ogrenmek istesin.

ArdaFit, kendimgetirdim ve Alfonso_ bunu beğendi.
  8. kendimgetirdim

kendimgetirdim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    haklısın abi

9. byrol02

byrol02 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kıbrıs
    Tam da senin yaşına dar omuz düşük kilo sorununu bende yaşadım. Diğer arkadaşların söylediklerine katılıyorum. Fazla kafana takma. Beslenme çok önemli ana ve ara öğünleri kesinlikle eksik etme yoksa 1-0 geride başlarsın. Antremanlarını sırf antreman olsun diye değil, en verimli şekilde geçirebilecek düzeye nasıl getirebilirsin diye takip altında yap. Ölçülerini kilolarını takip et.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş