Omuzları 5 cm kadar açmam mümkünmü ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dht tarafından 18 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dht

dht Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yaşım 21 ben bu spora yeni başlıyacağım aslında tek sonunum omuzlarımın dar olması yani omuz çatımın(2 omuz arasındaki mesafenin dar olması) ölçtüğümde 46 cm geldi aynaya baktığımda bu beni çok rahatsız etmeye başladı hefedim 52 lere çıkabilmek tabiki sadece omuz olarak düşünmeyeceğimi biliyorum bununla birlikte kanatlarım.sırtım,göğüsülerimin(yanlara doğru genişlemesi gerek) olduğunu biliyorum. Bu ne kadar zamanımı alır çok zor bir hedefmi 52 lere çıkarabilmek yani kısacası 3cm sağ omuza 3 cm sol omuza bişeyler koyabilmem lazım. Ne kadar kas kütlesi alırsam bu kadar genişleme olur? Bu durum gerçekten çok psikolojimi etkilemeye başladı. Psikolojik halim böyle devam ederse synthol vuracak duruma gelicem. kafayı yemek üzereyim. :(:(:(

2. metall123

metall123 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle unutmaki isteyince herşey olur ve stres yapma bu olayı kendine daha kotu olursun düşünme hatta 1 2 ay aynaya bakma ki baktında harbiden farketisn

dht bunu beğendi.
  3. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Merhaba, oncelikle spora baslamakla cok iyi etmissin.Bu spor sabir ve zaman isteyen bir istir.Duzenli gogus hareketleri yapip,sinav vb hareketler yapip kendini gelistirirsin bu da vucuduna etkisini belli eder zamanla gelismeyi gozle gorur farkedersin. 6 cm degil duzenli yaparsan daha iyide gelistirebilirsin.Beslenmenede dikkat edince yapamayacagin is yoktur basarilar diliyorum iyi aksamlar.

AbdilSoylu ve dht bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş