Omuzdan gelen tıkırtı, yerinden çıkıp oturma gibi ?? Pullover yaparken oluyor genelde

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Impossible is nothing tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Impossible is nothing

Impossible is nothing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Ben küçük küçük hareketler yapıyorum. 2'şer kilodan toplamda 4 kiloluk dambıllarla açma hareketleri falan yapıyorum. Şınavda çekiyorum azar azar. Bundan iki ay öncesinde gene böyle çalışırken şınav sırasında sol omzum zorlanmaya başladı. Zorlandığında bıraktım, devam etmedim. 2 aydır çalışmıyorum hiç, geçer diye.

Şimdi tekrar şınav sırasında sol omzum zorlanıyor. Dambılla pullover hareketi yaparken sol omzumda bir şeyler oluyor. Sanki dişli bir sistem yerinden çıkıyor ve tekrar oturuyor. Heralde sürtüşme oluyor çok fazla. Takır takır sesler geliyor. Sağ omzumda hiçbir sorun yok. Isınmadan yaptığım için mi böyle oluyor acaba? Ama zaten 4 kilo fazla değilki. Ayrıca spor yapmadığım zaman hiçbir sorun yok gibi. Sadece sol elimi sağ omzumun arkasına değdirmeye çalıştığımda, sol omzumda çok çok çok az bir sorun olduğu anlaşılıyor normal zamanlarda.

Ama şimdi spor yaparken sol omzumun sağ omzumdan farklı olduğunu ve sol omzumda bir sorun olduğunu anlıyorum. Önemsenecek derecede ağrı yapmıyor hiç. Uzman doktora da gideceğim ama önce sizlere bir sorayım dedim. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? Ne yapmak gerekir, önemli bir şey mi?

2. inan_fener

inan_fener Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Git, git ama iyi bir doktora görüneceksin. Bu sporu bilmeli, saygı duymalı. Senin emeğinin önemini anlamalı, kayıp ettiğin zamanı düşünmeli. Ben 1.5 yıldır bu işe yaramaz doktorlar yüzünden hayattan soğudum. Omzumun sürekli ağrılı olması bende tik oluşturdu. Sürekli sağ omzumu yukarı aşağı oynatıyorum. Paran varsa gidersin özele. Yoksa 2023'ü bekle, sürpriz yapacaklar

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/saglik-ve-sakatlanma/-eklemlerden-gelen-sesler-13992-7.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş