Omuzdan AC (akromioklavikuler) eklemde az miktarda hipertrofiı ve dejenere

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Abuzerkadayif tarafından 29 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Abuzerkadayif

Abuzerkadayif Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    öncelikle merhabalar.
    yaşım 19.
    omzumda gelen ağrılı çıtırdama seslerinden sonra sonuç olarak bu çıktı.bunun yanında supraspinatus tendonunda tendinit bulundu az miktarda kısa süreli bir fizik tedavi beni bekliyor.
    doktor ağırlıkları azalt ya da sporu bırak dedi.
    sizce ne yapmalı?
    benim aklımda hardline in glucosamine supplementini kullanmak var.
    doktora glucosamine kullanmam da bir sakınca olur mu diye sormayı unuttum.
    iç hastalıkları uzmanı olan halama sorduğumda ise gerek omadığını vücudumun yeterince ürettiğini söyledi.
    yaşı 40+ olduğunda kullanılması mantıklı dedi. fakat ben ağırlıklarla çalışmaya devam edince ordaki rahatsızlık daha kötü olcak gibi bir his var içimde.
    en azından glucosamine kullnarak eklemin daha da kötü duruma gelmesini önleyeceğini düşünüyorum.

ne dersiniz? fiyat-perormans olarak piyasadaki en iyi ürün bence.
    eklemlerde zaafiyet sanırım babamdan bana miras. Onun da dizlerinde sıkıntı var.

AC eklemimi muhtemelen bench dips in bitirdiğini düşnüyorum.bir kaç aydır paralle bar triceps dips yapıyorum ama hafiften öne eğiliyorum ve elleri fazla arkamda tutmmamaya çalışıyorum. Önerileriniz var mı? rahatsızlığı daha önce geçiren veya tavsiyede buluncaklar, yardımlarını bekliyorum.

fizik tedavi boyunca omzu hareket ettircek hiç bir hareket yapmayacağım.
    yalnız BACAK-BEL KASLARI-KARIN-BİCEPS-TRİCEPS ÇALIŞACAĞIM.AMA TRİCEPS DİPS İ PROGRAMDAN ÇIKARACAĞIM.SİZCE DOĞRU BİR KARAR MI?

Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar

2. Abuzerkadayif

Abuzerkadayif Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Konu güncel. Up
    En azindan supplement yonunden tavsiyeleriniz bekliyorum

Sayfayı Paylaş