Omuzda acı!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Zizxy tarafından 6 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar herkese merhaba,
    Pazar günü antremandan 5 6 saat sonra sol omzumda acı meydana geldi rutin hareketlerde ağrı olmuyor sadece omzumu yukarı aşşağı indirmemde 2 3 saniyelik kramp acısı gibi bi durum Söz konusu. şınav dips çekebiliyorum herhangi bir sıkıntı olmuyor ne ağrı nede acı. sizde neden böyle bir acı durum var?

2. Aurain

Aurain Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    pazar günü hangi kası çalıştırdın

3. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Tüm vucut temel hareketleri yaptım.
    Bench press, omuz press, front pulldown, squat ve oturarak ayaklarımızı itiyoruz ellerimizle aparattan çektiğimiz bi makina var adını unuttum ( zincirli çektiğimiz şey)
    Son olarak halatla omuzları çalıştım süper set olarak halatları yere vurdum 5 şınav çektim sonra tekrar halatları yere vurdum bu şekilde bitirdim antremanı
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Aralık 2016 ---
    Karın çalıştım bide

Son düzenleme: 6 Aralık 2016
  4. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Iste o son hareketi yapmicaktin genc ;),
    Saka bir yana, ciddi sorun oldugunu sanmiyorum, calisma esnasinda aniden giren agrilardan daha cok korkuyorum, halat muhtemelen cok degisik kas gruplarini calustirdi, omuz malum anatomik olarak oldukca komplex, ve standart makinalar ve dambell hareketleri ile her kas yeterince calistirilamiyor..

Bunlari dedikten sonra, omuz acisi varken, ilgili agriyi yapan hareketlerden kacin ki iyice kendini toplasin.. malumunuz cok ciddi omur yaralanmalarinin iyilesmesi aylar surebiliyor

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

5. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Bugün gögüs omuz ön kol çalıştım hiç bir ağrı acı hissetmedim. sanırım ilk defa halat şınav art arda süper set yapınca kaslar zorlandığı için ağrıdı sakatlık olsa bugün omuz hareketlerini yapamazdım. gayet sağlam bir şekilde antremanı bitirdim

Sayfayı Paylaş