omuzda ödem

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve karrizma tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba ben yaklaşık 1.5 aydır sağ omzumda derinde olan bi ağrı çekiyorum normal hayatımda kolumu kaldırınca vs agrı oluyor spor yaparken ise sürekli bi çıtlama ve bazen ağrı oluyor ilk gittiğim doktor bişeyin yok gençsin güçlüsün dedi yolladı ikinci doktor ise röntgen istedi ve omzumda zorlamaya bağlı ödem olustugunu söyledi ve suan sporu 2 haftadır bıraktım ben bu omuz sikayetimden nasıl kurtulabilirim yardımlarınızı bekliyorum

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Spor hekimine görünmek en sağlıklısı. Görünene kadarda omzunu çok zorlama derim.

3. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    aceba yakı kullansam iyi gelirmi bilen varmı

4. engn

engn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    iki hafta daha spor yapma ben sakatlanali 3 ay oldu vücut hala ödemi atamadi. Ağrı kesici falan kullan. Zorlama. Uzerine yatma. Yeni bir bilgi ogrenirsen bana da haber ver.

5. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    benim omuzdaki ödem az az geçiyor 4 ay oldu hala çıkar yol bulamadım kaç devlet doktoruna gittim önemsemiyo dinlen geçer diye savuşturuyor seninde yeni bilgilerini bekliyorum

6. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar geçmiş olsun sizlerde bende bu konudan şikayetçiyim , Hiç bir şekilde omzunda ağri sizi yok tamamen iyi ama bench press veya barfiks Çekerken ağri oluyor omzumda . işin ilginci şinav çekebiliyorum istediğim kadar , sizce benim bu durum nedir ?

7. batutech

batutech Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benimde normalde agri yok, hareket kisitlamasi yok ama bench te ve omuz calisirken 1 yildir sagda batma vardi icerde. En son zorladim belki duzelir diye dahada kotu olunca 5 ay biraktim. Duzelmede olmayinca mr cekildi odem varmis. İlk kortizon enjekte denendi sonuc ayni olunca fizik tedaviye basladim ultrason ve elektrik veriliyo 5 seans oldu bir ilerleme yok gibi suan.

8. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    OMUZ kOLAY ZEDELENİYO KEŞKE ZORLAMAŞAYDIN KARDEŞİM benimde 6 aydır var , çok yavaş geçiyor kortizyon iğnesini çok söylediler işine yaradımı AZDA OLSA ?

9. batutech

batutech Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende hic bir ise yaramadi, yarayanlar varmis. Dene istersen zaten lokal dagilmayi onleyici ilacla yapiyorlar vucuda bir etkisi yok sadece odemli bolgeye etkili. Ucrette talep edilmedi. Gittigin doktorun onerirse yaptir, disarda yaptirma ne olur ne olmaz. İgneden sonra 1 hafta agirlik yok.

10. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    eyw herhangi bişey iyi gelirse banada söylersin dimi kardeşim?

11. Alper17

Alper17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Dumbelleri yanlara dogru kaldirirken sag omuzmun arkasi aciyordu gecer diye onemsemedim aci artti sinav cekerkende oluyor artik suan sinav cekebiliyorum ama dumbrllrri yana kaldirdigimda citirtilar geliyor kolumu asagi inidirirkende cok aciyor ayni sorun bendede var ssanirim

12. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    usta bendede öyle sürekli bi çıtlama var gecikmeden git doktora üstüne gidiyim deme dahada berbetleşıyor

13. assumegood

assumegood Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaslar aynı sorun bendede var cok kotu sag kolum sabahları uyanınca ustune yatıom resmen kemıgım agrıo omuz hareketı yapamıom benc ppress basamıo cok kotu agrıo ama ustune gıdıp zorluom bunun cozumu yokmu allah ıcın bırı yardım etsın tak tuk kolumdan ses gelıo offff delırcem doktor onemsemıo randutıl forte dıe bı ılac verdı gecmedı yokmu bunun caresıı yardımmmmm

Sayfayı Paylaş