Omuz ve göğüs simetri sorunu

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve katana96 tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. katana96

katana96 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler merhaba 6 aydır fitness yapıyorum ve böyle bi yamukluk söz konusu değildi vücudumda 2.aydan sora iyice fark oldugunu anladım ne yapmamlıyım geçmesi için moralimi bozuyor bide vücudum bildigin yamuk gibi istemsiz yamuk poz veriyorum arada sağ tarafım soldan daha uzun ve omuz daha düşük göğüstede simetri sorunu var ne yapmalıyım beyler Screenshot_2013-12-21-22-30-11-1.png Screenshot_2013-12-21-22-30-11-1.png Screenshot_2013-12-21-22-30-35-1.png Screenshot_2013-12-21-22-30-35-1.png Screenshot_2013-12-21-22-31-03-1.png :( [​IMG]

2. ThA

ThA Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    dostum kafayı nelere takıyorsunuz ya her insanın trapezlerınde böyle yamukluk olur kilon zayıf vücut şekilsiz zaten biraz kilo alıp şekillendigi zaman düzelir hareketleri nizami yapmaya çalış çok kafana takıyosan omuz pressleri iyi gir yamuk tutma barı çokta bi fark yok omuzlarda çok küçük çıplak görsem ayırt etmem merak etme herkes vücutunu senin aynada bakdığın gibi incelemiyor :)

3. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    Kardeşim Emin ol hiç bir sıkıntı yok simetri bozukluğuda yok ...
    Bak son verdiğin pozda Sağ kolun daha iri gözükmüş sağ omzun da parçalanmış halde iri gözüküyor
    Soldada trapezler ortaya çıkmış sol kolun ve sol omzun ön planda değil
    Sadece bi yeri fazla sıkıorsun bi yeri daha az solda trapezleri çıkartıorsun sağda omuz ve kolu
    Hiç bir sıkıntın yok kardeşim rahat ol sen psikolojik böle şeler sen keyfine bak kilo al protein kullan düzenli spor yap bi sıkıntı kalmaz

4. katana96

katana96 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    teşşekkür ederim yorumlarınız için abilerim haklısınız bencede halil ibrahim abim çok iyi açıkladın sanada ayrı teşşekürler inşallah düzelir

Halili İbrahim bunu beğendi.
  5. alperenbozkurt

alperenbozkurt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    simetrinde sorun yok başlangıçta bende sağ trapezi sıkıyodum solu sıkamıyodum o yüzden solda yokmuş gibi duruyodu sendede öyleeğer yamukluk var diyosan aşşağıda olan kısma ağırlık ver

Sayfayı Paylaş