Omuz Ve Bacak Programi Yazarmisiniz.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve montana tarafından 2 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. montana

montana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba,8 aydır Bb yapıyorum..36 yaşındayım...İlk başladığımda 70 kilo idim..sonra 79 kiloya kadar çıktım..Buna rağmen asıl istediğim bölgelerde(Bacak ve omuz) kayda değer bir gelişme olmadı..bu arada nefes alma sorunu yüzünden burun ameliyatı oldum ve 2 ay ara verdim..İştahım kapandı..7 kilo verdim..72 kilo ile tekrar başladım..Yaklaşık 1 ay oldu..Gerekli bölümde de topic açtım..Moderatör arkadaşın isteği üzerine resmimi buraya upload ettim..Dediğim gibi amacım çok süper bir vücut yapmak değil..Sadece çok ince olan bacakların biraz hacimli ve çok dar olan omuzların biraz daha geniş olması için bodye başladım..elbette sağlılı olmak için de...Herkese teşekkürler.

2. gkhn11

gkhn11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam dostum bendede aynı sorun var bacakları pek onemsemıyorum ama omuzlar canımı sıkıyor artık,benımde aynı senın gıbı bb yatpım ama faydasını goremedım,kıloda alamadım okadar calıstım sadece pazularım sıstı mıdem sekıllendı gogusde olmuyor bende anlamadım boym 193 kılom 72 zayıf oldugum ıcın mı ?

bu konuda ıkımızıde yardımcı olursanız sevınırım...

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    gkhn11 bu linke bak istersen!!
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showpost.php?p=100611&postcount=12

Sayfayı Paylaş