Omuz kemikleri genişletme programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Generic tarafından 26 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Generic

Generic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    iyi günler arkadaşlar.nette birşey buldum omuz kemiklerini uzatma ile ilgili acaba dogrumudur yorumları almak istiyorum ne düşünüyorsunuz

http://www.widershoulderbones.com/

adam egzersizle kemikleri açıyorum diyor siz ne diyorsunuz ?

2. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    omuz kemikleri bildigim kadarıyla belirli bi yaştan sonra açılmıyorum yani yanlara dogru genişleme saglamıyor yalnız burda videolarda falan adamın surat resmi yok yani yaşını kestiremiyosun zaten 16 17 yaşındaysa illaki genişler omuzu ama 22 23 yaşında falansa zannetmiyorum bunun işe yarıcagını

3. cmgnş

cmgnş Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    fotoğraftaki adamda müthiş bir fark var ama videodaki için aynısını söyleyemeyeceğim bu programa nasıl ulaşabiliriz indirebilirmiyiz bi şekilde

4. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    19-20 yaşından sonra gelişim bittiği için, artık kemik yapısına etki etmek mümkün olmuyor diye biliyorum...
    Gelişim olduğu yaşlarda ise ancak genetiğin müsade ettiği bir aralık da genişletmek mümkün olabilir.

Bende dar omuzluyum, uzun süre çok şikayet ettim, operasyon geçirmeyi bile göze almıştım...

Ama vücudum kas gelişimi ile şekillendikçe gördüğüm görüntü hoşuma gitmeye başladı ve genetiğimle barıştım;)
    Bence 2sininde ayrı güzelliği var.
    Dar omuzluları genelde trapezleri kuvvetli olur! Kemik de aşağı doğru bakarken, trapez tam tersi bir yukarı doğru bir eğim çizer ve çok hoş bir "yan duran v şekli" elde edilir.
    Geniş omuzlu bir adamda bu estetiği bulamazsınız, onların ise kendilerine has bir güzelliği vardır.
    Kemik omuz düzlemi boyunca dümdüz ilerler, trapez ise çalışılırsa çok zor çıkar ve sanki düzlemin ortasından başlayıp boyuna bir dağ gibi yükselir...
    Yani geniş omuzlulara trapez pek yakışmaz ve garip durur!

Kısacası her genetiğin kendine has bir güzelliği vardır ve önemli olan bunu doğru şekilde süsleyip ortaya çıkartmakdır!
    Arnoldın dediği gibi; bir heykeltraş balçık ile heykelini dıştan darbelerle şekillendirir, biz Vgciler ise bunu daha zor yoldan içten ve insan vücudu üzerinde yapıyoruz!

Bu sözlerimi bir dost tavsiyesi gibi görüp genetiğinizle barışmanızı tavsiye ederim :)

Unutmayın ki son Mr. Olimpia Phill Heathde dar omuzludur! Fakat kas gelişimi ile yaptığı kütle ve ölçüler onu dünyanın en iyisi yapmıştır!

pedro, Azi, wallcroft9'69 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    ben burda program gibi birşey göremedim acaba program ingilizce yazılardamı (ingilizcem 0) yoksa nerde

6. Generic

Generic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    olur öyle indirirsin hemen.300 lira program.yaşla alakası olmadığını söylüyor adam.mantıgı zedelenen dokuların kendini yenilemesi ile uzama sağlanması.yani kemiğe ilk etapta zarar gördüğü uyarısını mı yollatıyor ne,sonra kemik kendini yenilerken uzuyormuş

7. AloneAssasin

AloneAssasin Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Üst kanat geliştiğinde omuzlar genişlemiş gibi oluyor , farkı görüceksiniz

8. Generic

Generic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ne kadar çalışırsan çalış claviculaları uzun olan adama yetişemezsin.böyle kas ile ıkıncagımıza kemikleri uzatıp çalışmak çok daha mantıklı.

9. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yalan yanlış derken ? Bu söylenenleri sitedeki hocalar ve bilgili kişiler söylüyo 15 yaşında bi çoçukda çıkıp yalan yanlış diyo bide akıl veriyo ilginç valla

10. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    Flexor hoca omuz genişliğini sağlayan kemiğin 18 yaşından sonra uzamadığını belirtmişti bir yazısında bana pek gerçekci gelmedi.

ZeusS_ bunu beğendi.
  11. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    zaten mantıksal olarakda dogru belirli bi yaşa kadar uzadıgı düşünsenize 40 50 yaşına kadar gittigini artık herkesin beden ölçüsü xl olurdu heralde :)

12. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    banada biraz mantıklı geldi olabilir ayrıca adam zaten her yaşta olur demiş bunu şuna benzetebiliriz bir yere vurdukça küçük parçalar halinde kırılan kemiklerin kendini onarırken daha büyük hale gelmesi olabilir kemiğin sünger gibi bir yapısı olduğu için.sonuçta bu kemiği güçlendirmeninde yaşı yok örnek olarak 5-6 tane mermeri bir dirseğiyle kıran adamları örnek verebiliriz bu olaya hayatında hiç çalılşmamış biri yapsa dirseği kırılırdı herhalde ama konuyu biraz dağıttım ama bence bununda yaşla alakası yok anlattığım şeyde olduğu gibi :D

13. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ya belki vardır değişik kimsenin bilmedigi yöntemler ama yani genel olarak bilinen bişey nası boy uzaması bi yaştan sonra duruyosa kemik uzamasıda duruyor diye biliniyor bunu ben doktor'ada sormuştm aynı cevabı almıştım ama body'ciler maşallah her yöntemi deniyolar bi şekilde yolunu buluyolar hayranım bu yönlerine :D

14. cmgnş

cmgnş Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    p90x ve insanity indirdim demek ki oluyormuş :)

15. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    15 yaşında olması bir şeyler bilmediğini mi gösteriyor ?
    Geçelim bunları artık...

okan61051 ve Prometheus676 bunu beğendi.
  16. Generic

Generic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    tamam kardeş aferin.burdan bilgiçlik taslamayın size önerim,girin siteye 30 yaşındaki adamın da gelimini görürsünüz.

17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    mumkun degıldır eger omuz kemıklerının arasındakı mesafe hıc kas ınsa etmeden artıyorsa bu genetıge mudale edıyorum demektır yanı yalandır

ama su var kı kas ınsa ederek daha genıs gosterılebılır

zgr ve Prometheus676 bunu beğendi.
  18. cmgnş

cmgnş Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bir bacağı diğerinden kısa olan insanların ameliyatla bacağını kırıp iki kemiğin arasını boş bırakacak şekilde bişeyler takıyorlar bacağa ve zamanla iki kemiğin arası doluyor yani bu programda işe yarayabilir

19. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hocanın ve onun gibi bir kaç hocanın söyledigi şeyi yalanlaması anlamınada gelmiyo degil mi ?

20. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    onunla bunu bır mı tuyorsun o farklı ıslemlerı olan bır operasyan bu ıse tamamen sacmalık

ne alaksı var ıkısının

Sayfayı Paylaş