omuz geliştirmenin en garip yolu..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bassy tarafından 20 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bassy

bassy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar daha önce 4 ay kadar b.b yaptım... Ama ney yaptıysam omuzlarımı bir türlü geliştirememiştim... 1.5 ay kadar önce talihsiz bir kaza yaşadım ve ayak bileğimi kırdım... Kendime iki tane dirsek değneği aldım.. İşe bunlarla gitmeye başladım.. 1.5 ay sonra ayna karşısında kendime bir bakıyım dedim ve omuzlarımın geliştiğini gördüm :) 4 ay boyunca ant. yapınca gelişmeyen omuzlarım 1.5 ayda nasıl gelişme gösterdi şaşırdım :) Ayağım 1 2 ay sonra tamamen iyileşince haftada iki gün bu değneklerle takılmaya devam mı etsem diye düşünmüyorum değil :D

Ekli Dosyalar:

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    eski haliniz nasıldı bilmiyorum ama ben body anlamında gelişmiş bir omuz göremiyorum. ama değnek bildiğimiz dips hareketine benzediği içinön omuz kaslarını geliştirecektir bu gayet normal. Çalışan kas gelişir.

3. bassy

bassy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    zaten body halinde gelişmiş bir vucudum yok :) 3 4 aylık bir body geçmişim vardı sakatlanıp çalışamayınca oda gitti .

4. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    öncelıkle gecmıs olsun ne demişler her serde bir hayır vardır die:)

5. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun benimde bilek gitti ama ona ragmen calısıyordum bacak haricinde. bilekte hala ağrılarım sürüyor benim. ağrıyı yoketmek için birkaç egzersiz biliyor musun acaba ?

6. bassy

bassy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    saolun :) henüz fizik tedaviye başlamadım.. 20 gün sonra başlıcam inşallah :) şuanda yarım alçı var ayağımda.. ayak bileğini güçlendirmek için olan egzersizler var. Ama bende araştırmadım henüz :)

Sayfayı Paylaş