Omuz-Biceps/triceps idmanım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Scoobz tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Haftada iki defa omuz ve biceps & triceps giriyorum fakat idman sistemi şöyle;
    ptz; omuz 3hareket , biceps 3 hareket triceps 3hareket , İdman sonu bacak tek hareket

perşembe; omuz başka 3 hareket, biceps baska 3 hareket , triceps baska 3 hareket, İdman sonu bacak başka tek hareket

yani aynı adale haftada iki defa calısıyor fakat baska yerlerine vurdurarak calısıyorum bu idman tarzım nasıl sizce?

birde cumartesi günleri ; göğüs, sırt (3er hareket ) yapıyorum İdman sonu mide tek hareket

haftada 3 gün idman yapıyorum.

Son düzenleme: 16 Ekim 2010
  2. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Yorumlayacak birisi yokmu ?

3. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    bence herpsi gayet iyi ama derimki çarşamba günü yani hafta ortası dinlenme gününde mide çalış ve ctesi pazar vücudu dinlendir derim.tabiki tercih san akalmış selamlar dostum;)

Scoobz bunu beğendi.
  4. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

Evet düşündüm carşamba gününe bacak & mide eklemeyi ptz ve perşembeden de bacağı almayı fakat o zaman haftada 4gün calışmış olucam ve iki omuz & kol idmanı arası yeteri kadar dinlenmemiş olucaktım ve bir günlük idman bir günlük idmandır fazla kalori harcadığımdan kilo almama en ufak negatif etkisi olsun istemediğimden haftalık 3günlük calısma programı uyarladım :) Sonucta kilo almaya calısıyorum .

Sayfayı Paylaş