Omuz çatısını ve Göğüs kafesini Genişletmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve salih61 tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Ravenant

Ravenant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 12 yaşımdan 17 yaşıma kadar lisanslı olarak bir kulüpte basketbol oynadım. omuzlarımı çok güzel şekle soktu sanırım kemiklerim genişledi çünkü vücut yapmaya ilk defa 2 ay önce başladım ve vücut yapmadan önce de geniş olmuzlarım vardı şuan kas olarak biraz daha genişlettim. benim tavsiyem kolay olduğundan bol bol yüz imkanın varsa basketbol okul takımına vs.. gir. buarada futbolu her nekadar sevsemde vücudu çok biçimsizleştiriyor özellikle bacakları. futbolu at kafandan spor olarak. yüzme ve basketbol vücudunu çok güzel şekle sokar

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben kucukken hep yuzmeye gıderdım ve kendımı bıldım bılenı ıyı yuzerımk kucukken bıle :) omuzum kemık olarak buyuk ust govdem spordan oncede buyuktu buda yuzmekten kaynaklanıyor bırazda genetık babam taraf hepsı uzun boylu ve hepsıde üçgen genclıklerınde hepsı sporla ugrasmıs

3. Reinhard

Reinhard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar oncelikle 2 haftadir body yapiyorum ve yapmamin en temel sebeplerinden biri gogüs kafesimin ice dogru basik olmasi ve gögsümde kunduraci gogsü (pectus) hastaligi var ve gogüs kafesimi genisletmek istiyorum 21 yasindayim sizce bu mümkünmüdür?

4. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Dumbell Pullover hareketi göğüs kafesini genişleten en önemli harekettir. Ama yaşı 18-20'den ufak arkadaşlar için yüzmeyi öneriyorum. Kemik gelişiminin daha sağlıklı olabilmesi için.

5. Reinhard

Reinhard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu Pullover hareketi gogus kafesinin hacmini arttirir mi?

6. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Abicim sana tavsiyem bol bol yüz,basketbol oyna ve barfix çek mümkünse

7. Stronger1

Stronger1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    aferin erken farkına varmışsın

Vg ye başlama git bi yüzme salonuna yazıl bol bol yüz gelişme çağında omuz çatısı ve gögüs kafesini genişletmenin en iyi yolu yüzmektir ;)

Sayfayı Paylaş