Omega-3-6-9 yağları

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve pasak tarafından 16 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Vucut için faydalı yağların sanırım en başındaki isimler bunlar. Omega 3 yağı ve türevleri.
    kilo verme sürecindeyim ve takviye olarak almak istiyorum. Sadece kilo vermeye değil bir çok faydalı etkisi olduğunu da okudum.

araştırdım, Udo's Choise diye bir marka var tavsiye edilen. Solgar da da aynı bileşenleri sahip kapsül yapmış.

http://www.organikeczane.com/Udos-Choice-Omega-369-Yag-Karisimi-250ml,PR-86.html

http://www.solgar.com.tr/products.aspx?type=alone&code=72A0A2CA-5216-47ED-AE4A-99F1F0481E89

sizce hangisini almam mantıklı olur?

önereceğiniz başka omega 3 takviyesi var mı?

2. SweeneyTodd

SweeneyTodd Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ben Udo's Choice sıvı olan(250ml)'ı kullanıyorum. Tepeüstü(IKEA'nın orası) Real'de 40TL. Elzem yağlar üzerine en iyi ürün bu. Tavsiye ederim.

pasak bunu beğendi.
  3. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    solgarın içeriğinde de aynı şeyler var neredeysen. solgar kapsül şeklinde.
    nasıl kullanıyorsun sen acaba?

4. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Kompleks omega haplarından uzak dur derim tercihin saf omega 3 olsun zaten modern beslenme alışkanlıkları yüzünden gereğinden fazla omega 6 vüzudumuza girmektedir ve fazla omega 6 omega 3'ü baskılar.Tercihin sade omega 3 olmalı ve hayvansal kaynaklı olmalıdır.
    Birde balık yağlarının balığın neresinden yapıldığı önemlidir balık ciğerinden yapılan omega hapları yüksek oranda A ve D vitamini içerirler ve bu vitaminlerin fazlası zararlıdır örneğin Fazla A vitamini karaciğer yağlanması fazla D vitamini damarda kalsiyum birikmesine yol açar.Tercihim balık ciğeri değil vucudundan olanları
    Şu ürüne bir göz at bende bunu kullanıyorum sapphire

pasak bunu beğendi.
  5. SweeneyTodd

SweeneyTodd Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Buzdolabında sakladığım Udo'dan günde 2-3 çorba kaşığı. Son zamanlarda okuduğum bütün koçlar özellikle Udo'yu tavsiye ediyor.

pasak bunu beğendi.
  6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Omega 6 ve 9 tamamen gereksiz. Hiç gerek yok zaten fazla fazla alıyoruz. Daha sonra carmelonun dediği gibi omega 3 baskılıyor.
    İçerik bakımından en iyi omega 3 hapı solgarın 950mgsi. Alacaksan kesinlikle onu al. Gerisi hikaye

pasak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş