Olmuyor 3 ay oldu kalin yag erimiyor

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ihtiras tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Kilo verdim iyi hosta yag orani fazla dusmedi kalin yag duruyor neyapicam karnitin ve cla almalimiyim

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Anladığım kadarı ile kaloriyi çok fazla kısıp, kısa sürede kilo kaybı yaşayıp yağın yanında kas da kaybetmişsin. Doğru anlamış mıyım ?

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Belki ilk önce diğer bölgelerden gitmiştir yağlar? Mesela Bacaklar'dan gitmiştir farkında değilsindir belki. Düzenli olarak haftada 3500 kalori verirsen proteinlerini alırsan insülini düşük tutarsan yağ yakmaman imkansız.

4. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Kalori hesabi yapmiyorum lakin az cok tahminlerle calisiyorum aksine farkinda olmadan fazlami kalori aliyorum diye dusundum ama sanirim.hayir kas kaybi mutlaka olmustur bacaklarim kalcam inceldi kol kasim.triceps biraz daha on plana cikti damar yoktu damarda gorunuyor maddi durumdan dolayi hergun.tavuk.yiymeiyorum calisiyorum hergunde yemek goturemiyorum sabah imkanimvars a 5 yumurta beyazi 40 gr yulaf cevizli falan oglen ne cikarsa ama az olmak satiyla aksam tavuk veya ton veya yumurta salata haftada birgunde normal besleniyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ağustos 2015 ---
    Bacaklar inceldi fark ettim zaten gobekte ust karin az cok.belli oluyo kaslar ama istedigim sekilde degil hani istedigim kendimi kasmadan karin kasinin gorunmesi incelse kalin deri tamam ama inx3lmiyo acelemi ediyorum

Sayfayı Paylaş