Olimp Whey Protein Complex

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve veaN tarafından 16 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. sempatick

sempatick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Merhaba arkadaşlar, öncelikle piyasada Weider markasını hemen hemen herkes bilir. Hem fiyat olarak hemde kalite olarak bence Şişirilmiş bir Ürün. Weider Power Whey ürününe 320 TL para verdim ama aldığım sonuçlar hiçte iyi olmadı. Olimp Markasını tavsiye üzerine kullanmaya başladım, tadı iyi değil ama gerçekten işe yaradığını söylüyorlar, tabi bunu denemeden bilemem ama Weider'dan iyi olduğuna eminim :) ürünü denedikten sonra fikirlerimi paylaşırım.

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Hocam protein tozundan ne gibi bir etki bekliyorsunuz acaba sadece protein ihtiyacını karşılamak için yapılmış ürünler bunlar sonuçta

3. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    aynen amino değerleri çok iyi değil üstelik yağ ve seker oranı yüksek bunlara takıntısı olanlar için daha uygun olabilirdi

4. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    denemeden bilemem ama Weider'dan iyi olduğuna eminim ne demek?
    2. protein tozu içince bir ayda kas kütlen artmayacak aslında hiçbir şey olmayacak doğal olarak et yumurta tüketmedikten sonra harbi bi bitmediniz bir de şunu hiç anlamıyorum sanırsın herkes müsabık 3 gr yağ 5 gr şeker gelince yağ oranı artacak harbi komiksiniz

Sayfayı Paylaş