Olimp Gain Bolic 6000 yorumlarınız

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sampetrum tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    iyi akşamlar olimp gain bolic 6000 almayı düşünüyorum daha önce sizce nasıl bir üründür bu + ları - leri nelerdir şimdiden tşkler :)

2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    100 gr da 80 gr karb var ve bunun 33 gr ı şeker gerçekten çok yüksek şeker oranı var bence iyi bir ürün değil daha iyi ürünlere yönelmeni öneririm. true mass real mass monster mass vb gibi

sampetrum bunu beğendi.
  3. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    kafam çok karıştı ya herkes iyi diyor bazıları kötü diyor bazıları şekerli diyor sizce multipower gain nasıldır acaba ?

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yukarıda yazdıgım gainer ları tavsiye ederim

5. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Bence olimp iyi esime kullandirdim,ayrica arkadaslarımda kullanmıştı.Ama ban true mass,seriouss mass veya yeni çıkan carnivor mass o öneririm özellikle carnivor mass i dene derim:)

sampetrum bunu beğendi.
  6. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    olimpi sipariş ettim yarın geliyor inş pişman olmam yorumlarınız için tşk ederim :)

7. TurkishCaptain

TurkishCaptain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Web Tasarım
    Yer:
    Zonguldak
    Bugün kullanmaya başladım kilom 45 1 ay sonra sonuçları yazarım.

8. omersenol

omersenol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    bende bugün sipariş verdim. daha dogrusu sipariş vermek zorunda kaldım. Aslında alacağım ürün dymatize super mass gainer olacaktı ama bu ürünü bulamadığım için Olimp Gain Bolic 6000 siparişi verdim.Amacım kilo almak ve bunun yanında hacim ve kas yapmak.1,73 boy 58 kilodayım sizde 4 kg. lık olanı bitirene kadar bir faydasını görürmüyüm.Bitirdikten sonrayine aynı markaya devammı etmeliyim yoksa dymatize super mass gainer dahamı iyi olur. Tşk Ederim.

9. brhmcr

brhmcr Guest

Faydasini gorup gormeyecegin beslenmenle alakali kendini supplemente baglama derim. Olimp mi Dymatize mi sorusuna ise icindeki seker oranlari farki sebebiyle Dymatize derim. Ama en temizi kendin tecrube etmen. Bunu kullan memnun kalirsan tad vs devam edersin olmadi bir dymatize denersin.

10. omersenol

omersenol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    İçindeki ölçeği biraz küçük kaç ölçeği ne kadar su ile karıştırmam gerekiyor

11. TurkishCaptain

TurkishCaptain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Web Tasarım
    Yer:
    Zonguldak
    yaklaşık 2,5 ay kullandım bir faydasını göremedim yemeğime dikkat etmeme rağmen 1 kilo aldım kullanmadan önce 45 dim 2.5 ay sonra 46 oldum oda boyumun uzamasına falan bağlıdır heralde tavsiye etmiyorum.

12. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    4 kg lik gaineri 2.5 ay kullanırsan fayda görmemen normal bir de beslenme düzenin nasıl gerçekten merak ettim acaba iyi beslenebildinmi de fayda göremedin?

13. apollon47

apollon47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım

arkadaşlar ben gain bolic 600 aldım 10 gündür kulanıyorum kilo almadım daha kilo almak için almıştım dogru seçimmi yoksa hardlineyidemi deniyim lütfen çok zayıfım yardım

14. haraso

haraso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba,yaklaşık 2 hafta önce gain bolic 6000 aldım ve kullanmaya başladım ayrıca iştah açıcı olarak sipraktin kullanmaya başladım,2 hafta önce tartıya çıktığımda 59 kiloydum şu anda 62 kiloyum boyum da 1.80,hergün spor yapıyorum bazı günler ağır program bazı günler hafif program oluyor,gain bolic yaklaşık 2 3 haftaya biter sanırım,ben de 65 kilo olurum diye düşünüyorum,sizce weight gainerla mı devam etmeliyim yoksa whey mi kullanmaya başlamalıyım?herkese bol hırslar :)

15. apollon47

apollon47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gain bolic 600

bende gain bolic var daha 1 aydır 1 kilo tek aldım önermem

16. Hüseyin**

Hüseyin** Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün aldım tadı gerçekten hoş ama faydasını şimdilik bilemeyeceğim 75 im 80 olursam öpüp başıma koyarım o derece

17. furkanturk

furkanturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu konuyu aradım biraz ama açık bişey bulamadım . Bolic 6000 aldım sitesinde 5,5 ölçek kullanılacağını söylüyor 1 öğünde. Ben bunu günlük 3 öğün kullanıyorum ve görünüşe göre 1 ay yetmeyecek gibi duruyor. Bodyedeki hocamda günde 2 kez kullan 2 ölçek kullan dedi. Boyumu bilmiyorum pek zayıf değilim 66 kiloyum hedefim 70-71 arası. Yağlanmadan kilo almak için ne kadar kullanmalıyım bilgi verirseniz sevinirim. Ayrıca hangi öğünlerde kullanmalıyım şuanda sabah kahvaltıdan önce , antreman sonrası , ve akşam yemeğinden yarım saat sonra içiyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:57 ----------

He bide antremana gitmediğim günler ne kadar kullanmalıyım ?

18. Hüseyin**

Hüseyin** Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben günde 3 kere kullanılıp 5,5 ölçek her porsiyonda diye biliyorum

19. furkanturk

furkanturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya kullanlım tamamda 1 ay gitmez gibi duruyo, hocamda kafamı karıstırdı. Bu konuda tam bi bilgisi olan yokmu ?

20. THEHD

THEHD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Spora kilo almak için başlamıştım ve 2 kutu olimp gain bolic 6000 aldım, 59 kg ve boyum 1.78 di, 1 ay içinde iyi kilo aldım ve toplamda 2 ay sonra 59 kg den 68 kg ye ulaşmıştım.. ben kullandıgım süre içinde çok fazla yemek ve dogru yemek yedim ve tozuda cimrilik yapmayıp hergün kullandım.. kilo alamayan birisiydim ve başardım,, olumsuz yorum yapanlar dogru kullanıp öyle gelsinler kimse 1 ölçek içip sonra işe yaramadı demesin..

el_muscle98, uzk ve Utku ündeş bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş