Olimp Creatine Xplode 500 gr

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

Urunn sizce nasil?

Anketin kapanma tarihi 10 Eylül 2015.
  1. Basarili

oy sayısı 10
    66,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 2
    13,3%
  3. Basarisiz

oy sayısı 3
    20,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

Bir kere hadi asitli birseyle icilmiyor diyelim icindeki portakal AROMA, kendisi degil ki asidik olsun.
    Ayrica portakal suyuyla bile icilir.

Bu urunlerde herhangi bir yukleme soz konusu degil.

Kullanimi
    Kullanin sekli: gunde 2 porsiyon tuketiniz, kahvalti oncesi ve idman sonrasi. 1 porsiyon ( 5 gr) 125 ml suda cozunuz.

Kafana gore neden yukleme yapilmasini vs ekledin anlayabilmis degilim. Bu tur yorumlar atarken biraz arastiralim lutfen.

2. hmtrnk10

hmtrnk10 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ahmet
    Yer:
    Manisa
    1.si kafama göre yükleme yapıldığını eklemedim multipower in kendi eşyalarını tanıttığı katologda nasıl içileceği yazılmıştı ordan söledim;
    toz kreatini 100 ml meyve suyu ile karıştırınız.Gr toz =1 çay kaşığı.
    90 kg'a kadar olanlar:2x5 gr toz ilk hafta her gün.Daha sonra 2-5 hafta maksimum 2 gr toz her gün için.
    90 Kg'dan ağır olanlar:ilk hafta 4x5 gr toz sonraki 2-5 hafta günlük maksimum 2 gram toz
    Önerilerimiz:ilk hafta için vücut kilosunu ile orantılı olarak alımı günlük 20 gr toz geçilmemelidir.4-6 haftalık bir kullanımdan sonra birkaç hafta ara verilmedilir.

Noktası virgülüne bu yazıyor brhmcr yani kafamdan birşeyler eklemedim,
    diğer konuya gelirsek
    forumda okuduğum Dymatize Creatine Monohydrate konusunda arkadaşın yazdığıda aynen şu :
    asitsiz meyve suları ideal.
    üzüm suyu şeftali ve kayısı suları.
    Portakal suyu ile içilmeyeceğinide forumda biyerde okumuştum ama şuan bulamadım onu kusura bakma.
    Neyse yanılmış olabilirim özür dilerim ama hiçbirşeyi kafamdan uydurmadım yani hepsi elimde bulunan Multipower SPORTSFOOD katoloğu ve foruma dayalı kelimeler..

3. brhmcr

brhmcr Guest

Bu tur yorumlar atarken ilgili urunun kullanma talimatini en azindan okursaniz. ayrica karsilikli yorumlari degerlendirir ve mantik suzgecinden gecirirseniz sizin adiniza daha guzel olur.Forumda binlerce bilgi var. Onemli olan bunlari harmanlayabilmek. Mantigini cozebilmek.

Ayrica Multipower mi satiyor Turkiye'de Olimp'i de katalogunda bu urunun kullanimi mevcut?

4. hmtrnk10

hmtrnk10 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ahmet
    Yer:
    Manisa
    haklınısız şuan elimde olimp inde 2012 katoloğu var aynen şu yazıyo:
    Porsiyon 5gram içeriği:6'lı güçlü karışım -369 mg:kreatin malat,kreatin etil ester,magnezyum kreatin şalat CREATİNE MAGNA POWER,kreatiTaurine - 500mg
    Kalori: 0 kcal, protein: 0g, Karbonhidrat: 0g, yağ:0g
    Kullanım Bilgisi:Günlük 2 porsiyon kullanınız.Kahvaltı öncesi ve antreman sonrası.
    1porsiyon = 5 gram(1/4 ölçü kaşığı) 125 ml su ile karıştırınız.

peki son bi sorum olucak yanlış anlamassanız.
    bu ürünü ne ile karıştırıp içmek daha makbul olur ?( su,portakal suyu,üzüm suyu,birde portakal suyu ve su haricinde bir meyve suyu ile karıştırırsak tadında bozulma olur mu ?)

5. brhmcr

brhmcr Guest

Bu urun kendinden aromali hicbirseyle karistirmaya gerek yok.

Illa insulin artirimi amaclaniyorsa en mantiklisi uzum suyu olacaktir.Onu da karistirmayin ustune icin zaten.

6. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    O paraya musclepharm assault kullanmak çok çok daha mantıklı bence sadece creatine içeren bir ürüne 80 küsür lira vermek türkiye şartlarında mantıklı değil. benim kullandığım 60 liralık noxproda 5gr creapure 2gr arginine 500mg taurine var kullandığımı bırakıp bu ürüne 80 lira vermem şahsen

7. brhmcr

brhmcr Guest

Karsilastirdigin urunlerden bir tanesi pre-workout bir tanesi combine creatine. Ayni sinifta olmayan iki arabaya benziyor bu is. Biri recovery vs biri ise enerji pump icin kullaniliyor.

Hangi tur creatinler var bu pre workoutlarda bakmak lazim genelde mono olur. Burda ise farkli kreatinler kobine edilmis.

fRaNtiCBjK ve Erkan90 bunu beğendi.
  8. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    ben noxpro kullanıyorum içinde 5gr creapure var monohydrate olsa gerek.Çok profesyonel değilse sporcuya monohidrat yeter diye düşünüyorum.Preworkoutlarda genelde creatinin yanına ekstra bişeyler koyulmasıyla oluşuyor diye biliyorum.Preworkout aldıktan sonra ekstra creatin almaya bence gerek yok ve çok daha etkili oluyor aldığınız creatinde

9. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Peki bu ürünle cell mass ı karşılaştırsak ne dersiniz

10. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Cell-tech'i açık ara geçer diye düşünüyorum nedeni ;

Tad olarak gerçekten çok üstün..Cell-techi kaç yıl önce kullanmıştım taa spora başladığım zamanlar tadı gerçekten bildiğimiz ilaçlı,garip bir tattı..Xplode resmen ödül çok tatlı bi portakal aroması var insanın için için içesi geliyor.

Etki olarak bana göre yine çok üstün sonuçta cell-tech eski bir üründür ..tam hatırlamıyorum isteyenler bb.com dan içeriğine baksın 3 çeşit creatin vardı xplode da 6 çeşit var ve bazılarının hem emilim,hem midede gaz problemi,hemde etki bakımından açık ara üstün olduğunu söyliyebilirim..Sonuçta cell-tech,dextrose katılmış monohidrattır xplode +dexstroze çok daha üstündür.

Fiyat olarak polonya'da çok uygun ben 56 zlt ye alıyorum yaklaşık 32 tl falan ediyor ama galiba cell-tech'ten daha ucuzdur tr de bile

Saygılar

grandor bunu beğendi.
  11. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Urunu bugun siparis ettim pro gainer ile birlikte sadece anr sonrasi kullansam uygunmu yoksa sabah kullaniyimi

12. brhmcr

brhmcr Guest

------------------------------------

13. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    merhaba arkadaşlar bu ürünü kullanmaya karar verdim aynı zmanda elimde mp assault var şimdi sabah aksam 5 gr denmiş mp assaultatda kreatın var sabah kullanmama gerek yok sanıırım . .. ayrıca bu ürün su tutma konusunda minumum düzeydeymiş. sabah kullanımıda eklersek vucuda 15 gr kreatın girmiş oluyor sizce sabah off yapılabilirmi ??

14. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Konu taşındı.

Şu an weider pure creatin kullanıyorum ve çok memnunum.

Ama bu ürünü ve bpi sports build hd yi de denemek istiyorum.

Ürün bittikten sonra ikisi arasında tercih yapacağım.

15. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    bendede bu urun var bu ay kullanicam sabah kalkinca ve idmandan sonra kullanicam idmandan sonra hemen bunu alip kac dk sonra proteinimi aliyim bsn s6 var

16. brhmcr

brhmcr Guest

İdmandan sonra beraber alabilirsin.

17. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    2 sini karistirdim idmandan sonra igrenc bir tad oldu portakal ve cikolata ayri ayri icicem ilk hangisini iciyim

18. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    ya güzel sporcu kardeşim çak gitsin ikisini aynı aynda yada ayrı ayrı . sen gurme deilsin tad arama sana ne getirisi olur onu ara . ayrıca xplodenın tadı eczanelerde satılan c vitamini sandozla aynı bence gayet güzel

19. brhmcr

brhmcr Guest

Tabi ki karisitirmayacaksin :)

Yahu bu kadar takilma Allah askina, birini once digerini sonra ic ne olacak yani :)

20. trenbolone

trenbolone Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    bu ürün sizce definasyonda iyi gidermi antreman sonrası toparlayıcı olarak ?

Sayfayı Paylaş