Okulda ne yenilebilir?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve omerfarukk09 tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. omerfarukk09

omerfarukk09 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba, şuan kilo vermek için diyetteyim.Yaş 16 malum haftanın 5 günü okul oluyor.Okulda öğlen ne yiyebilirim, geçen 1 haftada okulda satılan kap yoğurt ve elma yiyordum.Satılanlar genel olarak hep fast food tarzında.Ben kepek ekmeğine ton balıklı sandviç uygun olur diye düşünmüştüm.Sizin görüşleriniz neler?

2. k.b.

k.b. Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ton balığı götürebilirsin ama konserveyi yemek yiyeceğin zaman aç , evde kepek ekmeğinin arasına koyup götürmeye kalkma rezalet kokuyor , çevrende oturan arkadaşlarına ayıp olur :)
    (bunla ilgili bir anım vardı anlatayım dersteyiz hoca ara vermeden 1.30 saat filan sürdürdü dersi neyse çantamdan bir şey alayım dedim , çantam arka sıradaydı çantayı aldım inanılmaz berbat bir koku :D çantayı 3 sıra arkaya yolladım Allahtan arkalarda oturan yoktu , buda böyle bir anımdır :))

omerfarukk09 bunu beğendi.
  3. omerfarukk09

omerfarukk09 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hahahha :D o zaman kesinlikle light ton balığı almalıyım.Yoksa diğer türlü BİM ürünü olan derya ton balığını tercih edersem yağını dökmek falan çok sıkıntı :D

k.b. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş