okulda öğle yemeği.s

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 123_123 tarafından 2 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 123_123

123_123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar biz genc vgcilerin ortak sorunu bu herhalde gündü 5-6 öğün beslenmemiz lazım biliyoruz ama okulda ögle araları ne yicez bunda kararsızım.Tost döner falan yesem kilo aldırabılr , okulda yemekhane yok ,evden goturmeyi denedim yapamadım. ne yapmam yemem lazım kararsızım yardımlarınızı bekliyorum...

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.666
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Ben lisede spor salonuna devam ederken yemeğimi evden hazırlayıp götürüyordum. Bunun için 2 tam buğday ekmeği veya kepek ekmeği arasına tavuk, ton balığı, light kaşar gibi şeyler koyuyordum. Ayrıca ara öğünler için 1-2 adet meyve ve bir avuç kadar badem veya ceviz alıyordum. Arkadaşlar ilk başlarda garipsesede zamanla alıştılar:) Şu aralar öğle yemekleri üniversitede iyi çıkıyor:) Ayrıca ara öğünler için hala badem ceviz götürüyorum. Meyve ne oldu dersen okul kantininde var. Bide öğle yemeği etsiz çıkarsa kantinciler bana 200gr haşlanmış tavuk veriyorlar:) Ayrıca 1.5 ölçek protein tozumu da her ihtimale karşı yanımda taşıyorum.

Sayfayı Paylaş