Okula Yemek Götürüyoruz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rizariza tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. rizariza

rizariza Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    iyiyiz iyiyiz. fikirler geliyor baya. güzel oldu bu :)

2. gecmisgecmistir

gecmisgecmistir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    muzdan Vazgeçtim.iğrenç esprilerden dolayi

3. technical1967

technical1967 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Trabzon
    neden vazgeçiyorsun ki hocam ? muzu doğra doğra , bir saklama kabına koy . tupperlara mesala . okulda aç kabı çatalla tırtıkla tırtıkla ye . hiç affetmem yani :cool: o espri yapan elemanlarla da çıkışta bi selamlaş . kendinden taviz verme sonra pişman olursun .

4. rizariza

rizariza Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim ortamın ne? lisedeysen eğer diyebileceğim tek şey ya komik olmaya çalışıyorlar ya da karakter oturtmaya çalışıyorlar. ergenlik sıkıntıları bunlar. üniversitede bile hâlâ böylelerse zaten küfür edeyim onların zekalarına da üniversitelerine de.

hee liseli olunca ergen falan filan dedim. sende zaten muzun yenilmesi gereken bir besin olduğu algısı oluştuysa ve bunu okula götürüp yemen gerektiğini de düşündüysen eğer sen o çocuklardan bin kat öndesin rahat ol.

5. gecmisgecmistir

gecmisgecmistir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    evet lisedeyim.iki laflarından biri cinsellik. erkeklerde öyle kızlarda.hormonlarını kontrol edemiyorlar

6. ogulcan_karaman

ogulcan_karaman Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Kardesim aynı olay basima geldi ben sizin gibi geceleri canlısını yiyemediğim için muzla idare ediyorum dedigimde bida kimsenin muz yememe çıt çıkarmadığını gördüm denemelisin

neverbackdown. ve Available bunu beğendi.
  7. rizariza

rizariza Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    oovv çok sert :D

şaka bir yana dostum hayatın bazı gerçekleri var. herkes yaşlanacak, herkes gençliğini güzelliğini kaybedecek, herkes bir şekilde ölecek. önemli olan hayatımızı nasıl geçirdiğimiz. ben bak sakın yanlış anlama kendimi övme amaçlı falan söylemiyorum, üniversite mezunuyum ve eş zamanlı iki yüksek lisans yapıyorum şu anda. ancak vücuduma bak, sağlığıma bak. inan bana beş para etmez. ne geçti elime? senin yaşındayken yapmadım bunları, şimdi "nasıl ne zaman ne şekilde" yaparım diye düşünüyorum.

ertelemenin anlamı yok. hayat akıp gidiyor ve üzgünüm ama boşa akıp gidiyor. söylediklerimi biraz düşün. eminim ki sende düşünecek zeka var. burada sana abilik yaptığımı falan da savunmuyorum bu forumda abilik yapacak çok daha sağlam adamlar illa ki vardır. ancak sözlerimin özeti, sen umursama dostum.

ben bir futbol maçına gidiyorum örneğin. rakip oyuncu esnerken tribünden "tahrik oluyorum yapma" diye bağıran adamlar oluyor. senin lise arkadaşlarının büyük hâli onlar.

düzelebilecek olan varsa düzelt. seni bozmalarına izin verme. hayatına devam et. sağlıklı kal. geliş. hem bedenen hem de zihnen geliş. başarılar diliyorum sana hayatının her alanında.

gecmisgecmistir bunu beğendi.
  8. ogulcan_karaman

ogulcan_karaman Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Bende bu işi elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum 5-6 aydır.Ama aile yönünden olsun akedemik başarıyı daha öncelikli tutmamdan dolayı olsun hep birseyler aksadı. Birde okuldaki ileri geri konusmalara dayanamaz oldum bir söylerlerse iki geri söylerim hiç çekinmem benim başarımda gözü olanlar dolaşmasın yanımda ben kendi kendimede yeterim yazdiklarinda çok hoşuma gitti yardimci olmaya çalıştığın için de sağol çekemeyen insanlar hep olacaktır önemli olan onları dinlememek

9. gecmisgecmistir

gecmisgecmistir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  10. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    konuyu hortlatacağım ama hem sağlıklı hem de fiyatı uygun bildiğiniz sefer tası var mı fiyatını ve nerden aldığınızı söylerseniz sevinirim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Sistemin baskısına boyun eymeyin beyler benim mükemmel yeme disiplinim hiç alay konusu olmadı. Dahası beni taklit etmeye çalıştılar. Tabi çok abartmamak lazım benim gibi çantanızda mutfak tartısı taşımasanızda olur yani.

Available bunu beğendi.
  12. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    ben evde ölçüp götürcem hocam termosa mercimek çorbası katacağım sanırım :) sefer tası çok enli (yer kalmayacak çantada) ve kaşık gerekli :) düşüncem doğru mu? içilir termostan dikerim falan her şeyi yaparım yine yerim o çorbayı

13. Kverth

Kverth Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Utanmayın arkadaşlar, sizin yaptığınız şey doğru olan şey.Gofrete, cipse mi vereceğiz paramızı? Onun yerine gidin tavuk haşlayın, kaba koyun götürün yersiniz okul da.Kim ne diyecek? Niye diyecek? Haklı mı demekte? Onlar yağlı yağlı gezerken, yada kemik gibi cılız gezerken siz doğru insan vücudu formunda gezeceksiniz.Yapın yulaf pankekinizi, yapın tam buğdaydan kekler vs. götürün, tavuk götürün, kuruyemiş götürün, kuru meyve götürün.Onlar da kantin de tost sırasına girsin 3.5 tl verip besin değerleri yerlerde olan gıdaları tüketsinler.Spor yapmasanız bile dikkat edin beslenmenize.

Available ve Pelloosshh bunu beğendi.
  14. Available

Available Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Herkese merhaba oncelikle bu basligi acmakla buyuk sevaba girdiniz valla :D
    Bende bu sira okula giderken ne gotursem diye dusunurken buraya rastladim daha oncesinde lor peynirini falan karistirip shake yapip icecek kabinda goturuyordum tadi cok iyi olmasada gunu atlatiyordu ve emin olun o dalga gecen insanlar uzaktan uzaga bi o kadarda kiskaniyordur sizi ;) sahiden dalga gecilecek ise onlarin sagliksiz beslenip kilo almalari.. Takmayin siz yolunuza devam edin :rolleyes:

15. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    hocam konu önceden açılmış da uygun bir termos olur sefer tası olur bildiğin var mı internetten sipariş etcem :)

16. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    arkadaşlar uygun fiyata termos ve sefer tası önerebilir misiniz?

Sayfayı Paylaş