Okula 2.5 hafta kalinca endişe yaptim bi yardim :)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Clean tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar merhaba foruma baya yazmiyordum ümidi kesmiştim ama universite yaklasti endise etmeye basladim belim cok kalin yarin fotoda atabilirim ama tavsiye vermenize gercekten ihtiyacim var yasim 18 boyum 177 civarlarinda kilom 80-81 arasi ara sira 79 küsür cikiyo belim 100 ü gordu biktim artik hali sahaya gidiyorum vallahi soyunmaya cekinmeye basladim kollarimda bir o kadar ince bilegimde saat durmuyor o derece bana bir tavsiye verin lutfen spora gidemiyorum ozel sebepler evimde 2 tane dumbell 3 kg birde barfiks bari var biraz uzun oldu simdiden tesekkur ederim iyi forumlar ...

2. Yenerrr

Yenerrr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    ne diyebiliriz ki. spora gidemiyorsun. elindekiler spor yapmak için yeterli değil. fakat yediklerin kilo alman için yeterli. burada bir yanlış var.

3. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Yani yapmam gereken sey nedir kilom bence fazla degil kardiyo yapsam iyice ericem bu sefer incecik belim cok kalin olucak daha koyu olacak o yuzden siki bir diyet yapmaya cekiniyorum yani agirlikmi calismam lazim o bakimdan ne yapmam lazim bunu bilmiyorum ve tesekkur ederim cevap yazdiginiz icin

4. Yenerrr

Yenerrr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    kilon fazla değil çünkü kas kütlen çok az. ama sanırsam normalden de az çünkü o boy kiloya göre 100 cm bel biraz fazla. bu yüzden senin göbeğini eritirken mutlaka ağırlık kaldırman gerekiyor. o yüzden yediklerini gözden geçirmelisin ve ağırlık antrenmanlarına başlamalısın. fakat sorun 3kg ağırlık senin ihtiyacını karşılamıcak. tekrar durumu anlatırsam: ağırlık antrenmanının yanında sağlıklı beslenmelisin. ne fazla ne az kalori alıcaksın. 1 2 hafta spor yaptıktan sonra duruma göre kaloriyi düşürmen gerekiyorsa düşürürsün. zaten yavaş yavaş değişimi gördüğün zaman sen neye ihtiyacın olduğunu anlayacaksın. başlamadan kendini fikir sahibi değilmiş gibi hissedersin. ama bir kere spor yapmaya başlayınca neyin eksik neyin fazla olduğunu anlarsın.

5. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Anladim daha fazla agirliga ihtiyacim var o zaman agirlik + protein yogunluklu bir beslenmeye gecis yapayim bakalim neler olacak 1 hafta eksiksiz her seye uyayim ona gore azaltmalar veya arttirmalar olur ben agirlik calismalarini dumbeller az oldugu icin cok tekrar yaparim artik veya baska seyler eklerim peki bu sure zarfinda kardiyoya gerek varmi sizce yoksa agirlik + guzel bir diyetle baslangic iyi mi olur cunku okul baslayinca spora baslama ihtimalim var tekrardan cevaplar icin tesekkur ederim .

6. Calient3

Calient3 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    1 haftayla olmaz en az 1 ay yap sonra bi farka bak sen

7. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Tamamdir hocam oyle yaparim artik kendimi bildim bileli su bel sorunu var bende tesekkur ederim cevabiniz icin .

8. arda5511

arda5511 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Fotoğraf olursa daha iyi yorum yapilabilir bence

dondurma sever tarafından gönderildi

Sayfayı Paylaş