Okul zamanı gelince muay thai

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve egemenata9 tarafından 2 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. egemenata9

egemenata9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet beyler şimdi 1aydır bodyle uğraşıyorum ama body yerine bir dövüş sporuyla uğraşmak istiyorum bodyi okullar açılınca muay thaiye başlıcam ama haftada sadece hafta sonu muay thaiye gidersem verim alabilirmiyim ?

2. SweentLy

SweentLy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Verim almaktan kastın nedir ? Ne gibi bi hedefin var ?
    Eğer iyi bi yerde başlarsan sadece hafta sonu çalışarakta bi çok şey öğrenebilirsin bence ( Bende yeni başladım haftada 3 gün gidiyorum )

3. egemenata9

egemenata9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bak yaşadığım yerde keko ve serseriler çok ve bana genelde bulaşırlar güçlüyüm ama tekniğim yok muay thaiye sadece hafta sonu giderek bunlara karşı kendimi savunabilirmiyim kastım buydu kardeşim

4. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kardeş hafta sonuyla olucak iş değil kendini geliştirmek teknik kazanmak istiyorsan haftada minimum 3 gün gitmen gerek tabi süreklilik önem
    ben 6 aydır yapıyorum şu anda ara verdim belim de problem olduğu için gidemiyorum
    1,70 boy 58 kg eskiden kendime güvenim yok gibiydi sokakta kavga etmekten korkardım muay thai başladıktan sonra öz güven tavan yaptı karşılık veremediğim çocuklar şimdi peşimde kanka kanka diye dolanıyor
    iyiki muay thai başlamışım bu dövüş sanatını çok seviyorum sokakta boş boş bilinçsizce kavga etmektense bişeylerin farkında olarak bilerek yapmak daha bir güzel oluyor.

AkBaBHa bunu beğendi.
  5. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Eğer sırf kendini savunmak için gidiceksen kesinlikle kesinlikle boksa git. Çünkü en hızlı öğrenilen sporlardan biridir boks ve yumrukların çok hızlı ve sert olur. Muay thaide yumrukların bokstaki kadar gelişmez.

Mertcan44 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş