Okul yuzunden bozulan yeme düzeni

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Tugrulcanister tarafından 4 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tugrulcanister

Tugrulcanister Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhaba
    Konuyu yanlıs yere actıysam simdiden kusura bakmayın

Spora yeni başladım boyum 1.80
    Kilom 89 vucuttakki yag oranı %23-24 Lerde haliyle Bayada göbek var.yeme içmeyi düzene oturtmaya çalışalı 10 gun oldu bu 10 gunluk sürede beyaz ekmek, tatlı , tuzlu ,butun icicek türleri(asitli,asitsiz),fastfood,yağlı yiyecek,beyaz pirinç bu tur yiyeceklerin hepsini kestim ancak ikinci öğretim oldugum icin 1 den once zor kalkıyorum kahvaltıyı oglen 1-2 arası yapıyorum daha sonra spora gidiyorum spordan okula geciyorum yemekhanede çıkan yemekten yiyorum tahmini 5 civarı sorun burda başlıyor dersim aksam 8-9 da bitiyor o saatten sonrada yemek yemek istemiyorum bende bi salata yiyip bırakıyorum daha sonrada bi elma ve bi mandalina yiyorum buda tahmini 10 gibi bu beslenme alışkanlığı yag yakiminda ne kadar dogru bu sekilde gunluk 2000 kalori civarı alıyorum fazla mı azmi ? spora hafta en az 5 kere gidiyorum 3 gun ağırlık 2 gun cardio yapıyorum cardiolarda 45 dakka hızlı tempo yürüyüş seklinde cardionun faydası olur mu yoksa o günlerdemi ağırlık calisim? Önerileriniz nelerdir hepinize simdiden tesekkurler

2. sharidansx

sharidansx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kaliteli bir beslenme çantası al , içerisine evde hazırlayacağın sağlıklı sandviç vb yiyecekleri koy , her zaman yanında taşı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş