Okul vücut geliştirme kızlar karışık bi kafa falan filan

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve selman.aydemir tarafından 12 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. selman.aydemir

selman.aydemir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle merhaba arkadaşlar bu ilk konum .biraz kendimden bahsedeyim 19 yaşındayım 2 yıldır bu sporu yapıyorum tıp okuyorum .benim problemim üniversiteye başladım başlayalı dersler arkadaş ortamı vs vaktimin büyük çoğunluğunu alıyor ve eskisi gibi spora devam edemiyorum çok istememe rağmen .yok komite sınavı yok bilmem ne laboratuvar uygulaması falan ,haliyle bende eve geldiğimde kuvvet kalmıyor.Yine de gitsem spora verimsiz saçma sapan antremanlar gittikçe formdan düşüyorum.İkincisi beğendiğim bir kız var okuldan.uzun zamandır izliyorum sadece kızlarla konuşuyor ve kız kapalı biri.bende haliyle cesaret edemiyorum gidip muhabbet açmaya.her türlü tavsiyenize ihtiyacım var yani.Yanıtlayan herkese teşekkürü borç bilirim

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    sadece kapalı olduğu için mi çekiniyorsun?

3. selman.aydemir

selman.aydemir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Tersleme ihtimali diğer kızlara göre fazla gibi düşünüyorum kapalı olmasından dolayı

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    öncelikle, tüm samimiyetiyle bu hayat tarzını benimsemiş kapalı hanımların tercihine, inancına ve yaşam şekline son derece saygı duyduğumu, özgürlükler manasından yanlarında olduğumu belirterek şunu söylemek istiyorum ki, kapalılık ya da açıklık, bu tür gönül meselelerinde, asla tek başına belirleyici etken olmamalıdır. neden diyeceksin...
    bundan 17-18 yıl önce üniversite kapılarında geri çevrilen, başlarından örtüsü alınan, itilen, hor görülen, gerçekten inancı gereği başını kapatıp, bu yaşam tarzını devam ettirmek uğruna herşeyini feda eden o kimseler, maalesef işte 17-18 yıl öncesinde kaldı.. içi dışı birdi o insanların... samimiydiler..o kadar çok ezildiler ki, siyaset sahnesinden, iş dünyasından, sosyal hayattan hepsi elini eteğini çekti, zaten bir çoğu da evlenip çoluk çocuk büyütmekle geçiriyor şu anda zamanını...
    gelinen noktada ise, kimin neden kapandığını hakikaten anlamak zor. kamuda koltuk kapma sevdalısından tut daha seksi görünmek isteyene, beğenilmekten tut, yediği haltları kamufle etmek isteyene kadar, kimin başı sıkışsa, sarılıyor o örtüye... Allah sizin belanızı versin e mi? avmlerde görüyorum, başında örtü, altına mini etek... cehennemliksin sen bacım!
    kardeş, daha önce evlenmek üzere girişimde bulunduğum hanımlardan ikisi kapalı idi. bunlardan biri şu hayatta gördüğüm en namuslu, en temiz, en mükemmel insandı, diğeri ise gördüğüm en ahlaksız kızdı. neyse ki kısa zamanda anladım. ilkiyle evlenmeyi gerçekten istedim ama olmadı...
    bunun dışında, başı açık olduğu halde, olağanüstü olgunluğa sahip milyonlarca insanımız var... iletişime geçtiğin hanım için söylemiyorum, belki o da dünyanın en mükemmel insanıdır. ama şunu demek istiyorum, onun kapalı açık olmasını tamamen bir kenara bırak. ne yaklaşmanda, ne konuşmanda, hatta ne de evlenmende, belirleyici etken bu olmasın. örtüye takılırsan, içindekini göremezsin.
    kapalı da olsa sonuçta bir insan, bir hanım... git konuş. ama dediğim gibi, içindekine bak. içindeki derken, kafasının içindekilere :)

5. selman.aydemir

selman.aydemir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yazan eline sağlık abi şüphesiz faydası olur

Yaver27 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş