Okul Temsilciliğine Adayım..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Evet arkadaşlar bu hafta itibariyLe okulumuzun temsilciliğine aday oldum...Pazartesi günü bütün öğrencilerin karşısında bir konuşma yapıcam...Birazcık stresliyim ama genede başarabileceğimi düşünüyorum...pazartesi günü için bir yazı yazmam lazım...bu konuda sloganlar , düşünceler vbz bilgiler verirseniz çok sevinirim internetdende araştırıyorum ama aranızda aday olup konuşma yapanlar varsa eğer yardımcı oLursa çok sevinirim...Konuşmamda başlangıçta orda olan kişileri sayarak sonrada kendimi tanıtarak ve sonrada okulumuzun genel sorunlarını söylerek ve onlarla el birliğine verip çözeceğimizi onlara anlatarak bitiricem...Eğer bana oy verirseniz sevinirim diyip bitiricem...

2. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    sir konu dışı belki ama il hangisi senin?

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    izmir'de yaşıyorum...

4. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    okula 4-5 yane futbol topu alcam de futbol maçları organize edicem de kızlarada voleybol topu alcam de eğer voleybol sağası yoksa yaptırcam de:D:D:D okuldaki sorunları söle teker teker çözeceğini söle hep palavra at tmm mı etkili olucaktır rahat ol kimse sana nedne top almıyorsun demez kazan yeter
    BAŞARILAR..

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sayın müdürüm , sevgili öğretmenlerim ve okulumuzun özünü , ülkemizin geleceğini oluşturan siz değerli arkadaşlarım
    Ben Berk DEMİRAKI , 10 AG sınıfı Temsilcisiyim ve Okul temsilciliğine adayım.Öncelikle beni dinlemeye geldiğiniz için teşekür ederim.Okulumuz çok muhteşem bir okul olmayabilir ama bir okulu muhteşem yapan onun içindeki öğrencilerdir.Sizlerin okulumuzla ilgili sorunlarını çözmek için okul temsilciliğine adaylığımı koydum.Peki bu sorunlarla karşılaşan kişiler yani biz öğrenciler bunları hep beraber olup çözmemiz gerektiğini düşünüyormuyuz?Tabiyki düşünmeliyiz.Okulumuzun ve öğrencilerimizin sorunları: Ulaşım , Sağlık , Temizlik , ders programlarımızın düzgün olmayışı vbz sorunlar.
    Ulaşım sorunumuz için ESHOT müdürlüğüne bir dilekçe yazarak tepkimizi gösterebiliriz.Bu dilekçede öğrencilerimizin 8 ve 82 numaralı araçların okulumuzun önüne kadar gelmemesi yüzünden okul ile durak arasında kalan yolu yürümek zorunda kaldıklarını belirtebiliriz.Okulumuzda koridorlarda ve sınıflarda ilk yardım dolabı bulunmamakta , bir arkadaşımız kaza geçirse yardım edemiycez böylece ambulansın gelmesini beklemek zorunda kalıcaz.Bunun için en azından iki blokta birer tane ilk yardım dolabı bulundurmalıyız.Okulumuzun sadece sorunlarını çözmeye çalışmakla kalmamalıyız.Diğer okullarda olduğu gibi bizlerde aktivitelere katılmalıyız.Bu aktiviteler illaki futbol , satranç , basketbol , voleybol olucak diye birşey yok , eğer biz istersek haftada birgün okulumuzun öğrencilerinin istediği bir filmi konferans salonunda izleyebiliriz.Peki Salonumuz küçük olabilir ama ilk hafta 9. sınıflar 2. hafta 10. sınıflar ve 3. hafta 11. sınıflar 4. hafta ise 12. sınıflar film izleyebilir.Ve bu filmi seçmekte onların elinde olmalıdır.Eğer MEB kabul ederse ,okulumuzda serbest kıyafet uygulamasını başlatacağız.Siz İsteyin, Biz Değerlendirelim. Hep Birlikte El Ele Verelim.Okulumuz için gerekli olan herşeyi tek tek yapıcağım.Derslerinizden arta kalan zamanlarda yanıma gelip söyleyebilirsiniz bunları tek tek not alıcağım.Ve oylarınızı bana vermenizi istiyorum , oyunu bana veren veya vermeyen bütün arkadaşlara konuşmamı dinledikleri için tekrar teşekür ediyorum.

Bu benim konuşmam nasıl olmuş ?

6. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence güzel Ama arada birkaç komik kaçacak durum olabilir :)

SiR_Arawn bunu beğendi.
  7. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    güsel güsel:D:D güldüklerinde felan sırıtma:D:

8. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    şu serbest kıyafet olayını çıkar bence gülünç olmuş :) ayrıca sana tavsiyem başbakanın konuşmalarını izle ondan feyz al her ne kadar yavaştan ülkemizin altını oysada iyi konuşuyor ( sadece nası konuştuğuna bak dedikleri beş para etmez çünkü :D )

9. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    prayer Seçilmiş bile :)

Sayfayı Paylaş