Okul + Staj + Dershane

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ahmet0141 tarafından 13 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar, 5 aydır bu sporun içerisindeyım 5 aya göre gerçekten iyi geliştim,1 ay önce dershaneye basladım erken cıktıgım ıcın beslenme konusunda problem yaşamıyordum 1-2 saat gecikiyordu okadar ama okul başladıgı zaman son senem bu arada stajım baslıcak
    stajdan en gec 6 da cıkıcam, 6 dan cıktıktan sonrada direk dershaneye gidicem.. akşam trafiği falan derken eve gitmem gecikicek tabi sporu bırakma imkanım yok ben 1 saat bulur yaparımda sizce beslenmede nasıl bir yol izlemeliyim? dışarıdan yemek istemiyorum pek güvenmiyorum yağına etine varmı böyle dönemden geçen tecrübeli arkadaşlarımız? neler yaptı.. belki doğrusu sporu bırakmam olurdu ama gerçekten gelişimim çok iyi anlıcagınız bırakamam ama bu beslenme problemine baya taktım kafayı.. önerilerinize ve eleştirilerinize açıgım arkadaşlar.. herkese iyi forumlar

2. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
  3. emir00

emir00 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ben okula giderken sabah erken kalkıyordum yumurtaları pişirirken et pişiriyodum gecede patateslerimi haşlıyordum belli tenefüs saatlerinde öğünlerimi tüketiyordum hiçde sıkıntı yaşamadım kaplarına koy götür heryere yemeğini.

Ahmet0141 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş