Okul ile aynı zamanda sporada vakit ayırma hk.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Atatdemir tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle herkese selamlar yaşım 17 yaklaşık 1 yılı aşkın süredir vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Malum okulların açılmasına çok kısa bir süre kaldı okullar başladıktan sonra haftada 4 gün gittiğim sporumda bir takım aksaklıklar olucak dershane okul derken bu gün 2 ye düşebilir. Bu 2 günden biri hafta içi biri haftasonu olucak ancak ben yinede evde boş durmak istemiyorum evde koşu bandı, mat , ağırlığı ayarlanabilir dumbellerım mevcut spor salonuna gittiğim günler evde çalıştıramayacağım bölgeleri çalıştırmak istiyorum ( Göğüs - Ön Kol - Arka Kol - Bacak ) Ancak evde durduğum günlerdede boş durmak istemiyorum. P90x insanity tarzı bir program istiyorum ama benim vücudumdaki yağ oranı %8 bu programların yağ yakımına yardımcı olduğunu duydum benim amacım kilo alıp hacim kazanmak buna uygun olarak uygulayabileceğim bir program çeşidi varmıdır cevap verirseniz gerçekten çok sevinirim.

Herkese iyi çalışmalar bench_O

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Programını yapabildiğin kadar evde devam ettirebilirsin bence.

Atatdemir bunu beğendi.
  3. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba

Bence evde kucuk bir spor salonu kurmussun. Derse ara verdiğin zaamanlarda bile yapabilisin. Hemde stresten uzaklasıs olursun.

Atatdemir bunu beğendi.
  4. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yorumlarınızı dikkate alıcam ayrıca sormak istediğim şeyler var bu p90x insanity boodybeast tarzı programlar mevcut bunlardan önerdikleriniz varmı acaba ?

5. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba

yag oranım az ve hacim kazanmak isiyorum demissin. Evde de kosu bandı varmıs. bence kosu bandı cardio icin yeterli amacına gore. p90x e gerek yok.

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Aslında dışarıdada koşulabilir. Sonuçta sınav dönemi kapalı ortamda çok kalınıyor. Değişiklik olur.

7. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    haklısın sabah ozellike cok guzel oluyor kosmak. ama ben kısı da cok seviyorum ust uste giyinip bereyle kosmayı. Ben evde kosu bandı var zamandan kazanır diye demistim ama dısarada kosmak cok daha guzel:)

8. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Gerçektn bende kışı soğuğu çok seviyorum yaşadığım yerde konum olarak yürüyüşe daa doğrusu dağ yürüyüşüne elverişli akşamları yemek üzerine çıkıp 1 km yürüsem kar kardır dediğiniz gibi kapalı alanda olucak iş değil hem strestende uzaklaşmış olurum güzel olur :) Ben kısa süre içinde en iyisi bir barfiks barı elde ediyim ama tek endişem yaşadığımız evlerde beto yok çelik konstrüksiyon üzerine kurulu kapılar tutarmı barfiks çözertmeyelim evi :)

9. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sınav dönemi sıkıntılı bir dönem.İnsan sporu bırakıyor.Üzerine bir de sıkıntı stres.Ya çok kilo alıyor ya da çok kilo veriyor.Beslenme düzeni bozuluyor.Sana tavsiyem sporu kesinlikle bırakmamandır.2 kere sınava hazırlanmış biri olarak söyleyebilirim ki spor yapmak insanı rahatlatıyor.Kafasını dağıtmasına yardımcı oluyor.Boş vakitlerinde evde uygulayacağın form korumaya yönelik programlarla sporuna devam edebilirsin.p90x,insanity,body beast tarzı ağırlaştırılmış antrenmanlar seni fazlasıyla yoracaktır.Daha hafif ve form korumaya yönelik egzersizlere yönelmeni tavsiye ederim.

Atatdemir bunu beğendi.
  10. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Evet haklısınız okuldan zaten yorgun gelicem birde bunun yorgunluğu ile 2 kat dahada yorgun olucam buda okula yansıyacak oyüzden şimdi şöyle birşey düşündüm haftada 2 gün salona gidicem biri hafta içi biri haftasonu bu günlerin dışında örneğin şöyle bir program yapabilirim.

Pazartesi : Yemekten sonra 20 dk tempolu yürüyüş
    Salı : Boş
    Çarşamba : Spor Salonu
    Perşembe : Evde karın için belli hareketler akşam yemekten sonra 20 dk tempolu yürüyüş.
    Cuma : Boş
    Cumartesi : Spor Salonu + Karın Çalışması.
    Pazar : Boş

Ben okul zamanı böyle birşey uygulamayı düşünüyorum ancak birşey sormak istiyorum şimdi vücutta çalıştırmalık belli başlı 6 yer var. ( Bacak - Sırt - Omuz - Göğüs - Ön Kol - Arka Kol ) bunların dışında karında var ancak onun için spor salonuna gerek duymuyorum. Şimdi ben 2 gün gidiceğimden bu bölgeleri 2 ye bölmeyi düşünüyorum. Siz bu konu hakkında nediyorsunuz ayrıca mesela boş günlerimin birindede https://www.bodyforumtr.com/vbforum...-yapilabilecek-calisma-programlari-66280.html konusundaki hareketlerden birkaç tane seçip yapsam nasıl olur ?

11. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme
    ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş