Okul Basketbol Takımı İçin...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve renbur35 tarafından 28 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. renbur35

renbur35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyigünler,

Ben 9. sınıfa gidiyorum vede okul basketbol takımı için kas eksiğim olduğunu düşünüyorum fakat bodynin hızımı keseceğinden de korkmuyorum değil. kafa_

Bana özellikle karın kası yapıcak ve hız kesmeyecek (olduğunu zannetmiyorum ama varsa hızımı arttıracak) ve basketbol performansımı arttıracak hareketleri söylerseniz çok mutlu olurum. Neredeyse unutuyordum boy uzamasını ASLA engellememesi gerekir.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim!

dumbellllsweightlifter

bench_O​

2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Hmm...

Hızının kesilmemesi için biraz daha konstre hareketler var onları deneyebilirsin.Ama o hareketleri forumda bulabilceğini sanmıyorum.

Boyu çok etkilememesini istiyorsan ve hızlı olmak istiyorsan fitness ve kondisyona yönelmelisin veya çok hafif düzeyde ağılık antremanı.

Yaşın 15 sanırım çokta erken sayılmaz ama testosteron hormonu salgısı için uygun yaş :) Günde 1-2 adet muz kas kütlenin artmasını ve vücut gelişimini etkilicektir ki zaten uğtastıgın bi spor var bu çok daha iyi.Muz testosteron salgısına büyük ölçüde yarar sağlar.

Squat yapamazsn snrm boy uzamasını etkiliyeceği için sana zıplamanı öneririm 15terkar 3 set her tekrarda dahada yukarı zıplamaya çalış

Uploaded with ImageShack.us

Basarılar Dilerim...

3. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bende lisede 1 numarada oynardım ve çok hızlıydım iverson yanımda yavaş kalırdı;) ünide bodye başladım ve zaman geçtikçe ayaklarım yere daha sağlam bastı fakat eski hızımı kaybettim diyebilirim. getirdikleri götürdüklerinden daha fazla yalnız

4. renbur35

renbur35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yani

-Boyun uzamasını en az engelliyecek.
    -Hızı en düşük düzeyde etkileyebilecek.

Hareketler nelerdir ?

Bunları söyleyin yeter bana :D

Sayfayı Paylaş