Okuduklarımdan çıkan sonuç.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hermes tarafından 20 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. hermes

hermes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İlk önce bu siteye üye olmadan önceki düşüncelerimi söylemek istiyorum. Bodyforumtr a üye olmadan önce sitede bu kadar bilgi sahibi ve tecrübeli aynı zamanda teknik anlamda bilgi sahibi bu kadar insan olacağını tahmin etmemiştim. Sorulan sorulara verilen cevaplar gerçekten beni çok etkiledi. Emeği geçen herkese teşekkürler.
    Ben yaklaşık on gündür üyeyim ve hergün birçok konuyu okumaya çalışıyorum, 34 yaşında 174 boyunda 79 kilodayım. (göğüs 110 kol 36) Vücut bölgemde göbek ve gögüs kısmımdaki yağ tabakası jöle gibi belli oluyor, bu arada bileklerim ise hem ayak hem kol çok ince yanı patatese kürdan takmışlar misali. forumda okudukjlarımdan sonra bir spor salonuna gitmeye cardio yapıp biraz kilo vermeyi düşünüyorum. forumu araştırıken bazı insanlarında kilo almaya çalıştıklarını gördüm, Tecrübelerinize dayanarak sizlerden şunu öğrenmek istiyorum bendeki bu yağları önce eritip sonramı bb yapmaya başlayayım yoksa vucudumda bulunan yağlar bb için bir işe yararmı direk bb e mi başlayayım.Teşekkür ederim.

2. aren

aren Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle buradaki insanlarin senin vucudunu gormesi gerekir.ne kadar yaglisin bilmiyoruz.ama her ikisinide bir arada yapabilirsin.bence bu yaz doneminde agirlik olayina girme.kis a dogru form tutmaya calis.sen simdi yaglarina hucum et.hafif tempolu kosular yap.mekik cek.biceps calis.dambel egzersizleri uygula.(ayrintilari egzersiz hareketleri bolumunde bulabilirsin.) bu arada vucudun toparlansin.kisin iyi bir programla calismaya baslarsin.zaten spor salonundaki hocan durumuna ve istegine gore sana bir program cikaracaktir.zaman icinde eksikliklerini ve ihtiyaclarini sen belirlersin.bu spor uygulama yapilmadan ogrenilmiyor.

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    forumda arama yaparsan sordugun soruların daha once de soruldugunu goreceksın, kolay gelsın...

Sayfayı Paylaş