Oksitin krem ile güneş yanığına son

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve saydam tarafından 1 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Promed tarafından üretilen Oksitin, güneş yanıklarının gerginliğini ve kızgınlığını alarak size yumuşak ve sızlamayan bir cilt hediye ediyor.

Yaz mevsiminin kabuslarından biri de güneş yanıklarıdır. Güzel bir güneş banyosu sonrası cildiniz kızarır, ateşlenir ve dayanılmaz bir hal alır. Oksitin krem sayesinde bu sorunu yaşamıyorsunuz. Promed tarafından üretilen Oksitin, güneş yanıklarının gerginliğini ve kızgınlığını alarak size yumuşak ve sızlamayan bir cilt hediye ediyor.
    Oksitin, bebeklerin pişik sorunları için de birebir. Kızarıklık görüldüğünde enfekte olmamış yara ve yanıklarda 3 defa uygulanıyor. Bebekler pişiksizliğin keyfini yaşıyor.

Yenilenmiş formülüyle içerisindeki çinko asit miktarı %40'a çıkarılan oksitin krem artık 4 kat daha etkili.
    Oksitin sadece eczanelerde satılıyor. Fiyatı ise 6 YTL www.promedilac.com

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    çok teşekkürler saydam tatile çıkmamada az kalmıştı en sevmediğim duygulardan birisi o gerginlik filan

3. çaylak baron

çaylak baron Guest

valla ben aldım ama sonucu pek ii olmadı.her tarafım kaşınmaya başladı.

4. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Peynir gibi bi tenim ve sarı-kızıl saç yapısı var yani en zor bronz olan cinsten.Ve bu kızarıklık kaşıntı yüzünden adam gibi bronz olamıyorum.Bu kremi mutlaka denicem umarım bu sefer bronz olcam adam gibi,sağol Saydam :)

Sayfayı Paylaş