Okan Bayülgen - Muhabbet Kralı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve pierre_tolga tarafından 27 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Tolga sana helal olsun kardeşim; bu sporun gerçek sahipleri işte böyle özümseyenlerdir ;)

2. υмυя

υмυя Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Verdiğiniz linkten izlemek istedim hatta bayağıda zorladım kendimi en azından tolga arkadaşımızın bağlantısı bitene kadar izlemeye çalıştım lakin "elma toplama-basket atma" örneğini verdiğinde artık dayanamayıp kapattım.

Boşa giden çok vaktim olmuştur ama bu konuşmayı sadece iki dakika dinlemek bile bambaşkaydı.

Azi, Ocensers, pierre_tolga ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    İşte aklı fikri karıda olan herif.
    Bu sporu kadın için yapmıyoruzki.
    Ama anlamasını bekleyemem entel geçinen sığ adamın.

Karakaş, Ocensers ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    tamma abı bu sporun tabıkıde o yond efaydası var

hep ıddıa ederım bu sporu duzgun bır beslenme ıle yapan herseyı duznelı olan ve gercekten agır antrenman sıstemlerı uygulayan ve artık ıyı duruma gelmıs bır erkek normal bır erkege gore daha ıyı olur cınsellıkte

kı benım bu forumda bır ıddıam daha var bazıları cok gulmustu yazdıgım bu sporu yapan ve duzgun bır hayat yasıyan bırı sevgılı edındıkten sonra o kız ıcın unutulmaz olur dıye . oledır cunku

eger mukemel bır erkek varsa oda bu sporu yapıyordur zaten

dısıplın
    duzen
    tıtızlık
    ego tatmını
    degısım
    saglık
    guc

hersye bu sporda

bu sporu yapan bırı daha anlayıslı olur daha kıbar olur daha bılgılı olur cunku stress faşlan kalmaz bu spordan sonra bılgıde beraber gelır zatne cunku bu spor cahıl adam sporu degıl

a tabıkıde okan da haklı bır yonde benım aklıma okanı gorunce ve bu sozlerını duyunca hemn bır karıkatur geldı hemen paylasım

Ekli Dosyalar:

rockybalboa7, Karakaş, Ocensers ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Yine döktürmüşsün kardeşim.
    Nick jagger örnek veriyor.
    Adam eroinman:D

rockybalboa7, Karakaş ve Danny Boy bunu beğendi.
  6. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar, hepiniz iyi güzel yazmışsınız. eleştirileriniz doğru herkes hemfikir.

fakat bazı yorumlar hakarete yakın tabirler içeriyor. gerek yorumu yazan gerek forum tarafından hukuksal sorun olabilir okan bayülgen üzerinde durmasa bile yarın öbür gün başka bir şekilde birine yazacağınız eleştiri sınırını aşan cümleler sorun yaratabilir.

Danny Boy ve ZeusS_ bunu beğendi.
  7. pierre_tolga

pierre_tolga Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    23
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorlu

ben hakarete dayalı birşey göremedim şu âna kadar forumda yazılanlarla ilgili.. :) kaldı ki Dany kardeşimin de dediği gibi bu spora gönül verenler gayet saygılı,sakin,ve terbiyeli insanlardır(tabi genelleyecek olursak..) Zaten dün akşam söylediğim kelimeleri seçerek konuştum ve tüm tahriklerine rağmen ağzımdan hiçbir kötü laf çıkarmadım.. Evet Okan Bayülgen'e gerçekten saygı duyarım ve severim,zekiliğine de diyeceğim yoktur,eyvallah.. Lakin şu kedinin uzanamadığı ciğere pis demesi olayından bir türlü kurtulamıyor bazı insanlar :) Tüm Türkiye zaten dün akşam buna şahit oldu :) ve bu da bizim ne kadar kıskanılacak birşey yaptığımızın en büyük kanıtı :) "Okana selam spora devam.." :lol:

ZeusS_, rockybalboa7, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    hayır dıyorkı ıste bu adama bakın hep en cekıcı secılıyor dıye yau adamda cekıcılık degıl cekıcılıgın c sı yok . hanı derler ya calıya cırpıya surterım yınede olmaz dıye aynen ole bır tıp ornektekı adam

desekı yau baın ıste george clooney falan dıcem hakılı olabılırde nick ne alaka

zaten bu spor cekıcılık amaclı yapılmıyorkı ne alaka . cekıcılık cok farklı bır olay tıpe bakmaz vucuda hıc bakmaz

ornek :

a dıye bır adam var cok cok ıyı bır vucuda sahıp tıpte yerınde ama ayda 800 tl maası var zar zor sporuna para yetıstıyor kız arkadsı zaten yok . durumu hıc olmadıgı ıcın lıseyı bıle zar zor bıtırmıs

b dıye bır adam var 170boya 100kg kılo yaglı bırı ama altında merso var c180 ayda 10 bın tl kazanıyor baba parası cabası tabı bu . kzı arkdası da var her gun alısverıse cıkabılıyor cunku adamda dert yok ıs yok para var . unıvı ozel bır yerde okuyor yıllık 30 bın oduyor

sımdı kım daha cekıcı a mı b mı :)

hadı ama yalan yok a dmeyın bana tamam bende ole demk ısterdım ama malesef b daha cekıcı adamda dolar cekıclıgı var :)

ben kendı hayatımda hep bole oldugunu gordum parası olan goturuyor . ben bıranın 4 tl oldugu bır yerde hıc cok ckeıcı bır bayan gormedım ama vodkaya 30 tl ısteyn yerde butun hatunlar cekcıydı . ben etılerde kız arkdasımla yasıyorum kızlarla muhabbet ederken lafı gecıyor kı benı bılenler bılır alsa hava atmam bole seyler ıcın . hemn bır yazılma modu kızlarda . babamın ısını ogrneen hmen yavsıyor . buna ben paranın cekıcılıgı dıyorum

ben su anda da kzı arkdasımla yasıyorum ve ınanın senı sevıyorum dedıgınde bıle ıcımden hadı canım daha neler dıyorum . kımse bana ayda 5 bın kıranın odenıp bır ayakkabıya 700tl verıldıgı gece karnı acıkınca 200tl lık ymek yenen bır ılıskıde askın olabılcegınden bahsedmesın . ask var ama bu kısye degıl cuzdana olan ask . a ben mutsuzmuyum hayır ama mutlulugu parayla satın aldıgımında farkındayım buyuklenmıyorum

kımse okanı cekıcı oldugu ıcın ckeıcı secmıyor yada alı agaoglunu cuzdanın cekıcılıgı o populer olanın okulda kzı goturmesı gıbı bısey bu . ıyı seks yaparım yalnını etrafa yayıp hergun farklı bırıyle olmak gıbı bısey bu yalan bır durum

kımse nick ı begnmıyor sadece ulasılması gcu bır hayatın cekıcılgıne sahıp okadar

bu spor ne cekıcı olmak ıcın ne yakısıklı olmak ıcın ne de kızlar ıcın yaplır bu sporun adı vucut gelıstırme okadar yanı bunun farklı bır acıklması yok amac vucudu gelıstırmek .

buna kımı spor der kımı demez kı amacsız der kımısı ıyyy ıgrenc kımısı ay sekerım ayı gıbısın der ıtıcı dıyende olur ayy gıt oteye dıyende desturrr one be dıyende .

ama kımısı tutku der hayat bıcımı der ask der sehvet der seks kokan tek spor der bazıları :)

evet bbegım daha hızlı dıyen de cıkabılır dıkkat edın :) dont stop baby durumu alısın bunlara cunku sız vucut gelıstırmecısınız dogal bu tur seyler :)

tadını cıkarın spora devam edın :)

a bıde benıde unutmayın :) sporu sekse baglamadan duramayn tek adam Danny Boy dıye hatırlarsanız sevınırım :)

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ocak 2012
    Berkthagar, j.claude.er, ZeusS_ ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  9. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    bir gün herkes vucut geliştirmeyle ugraşmasın , bırakın o şeref bize kalsın

ZeusS_, rockybalboa7, Ocensers ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Okan Bayülgen haftanın 5 gecesi program yapıyor.

Mail atın bir şekilde ulaşın çıkın burada yazdıklarınızı canlı yayında tartışın.

Ayrıca programı bende seyrettim abartı bişey söylemedi.

11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    avukatımısın :)

bız maıl atrız ole bır ımkan varsa korkumuz mu varkı

sankı sne bu foruma uye degılsın

bu sporu sevmıyorsan bu sporu yapmıyosan nıye uye oldun kı

bız oraya cıksak sen evde ooo okan rezıl eder bunlarımı dıceksın

adam nerdeyse sızınkı kalkmıyor dıcek utanmasa sne hala bısey dmedı dıyorsun

12. pasha05

pasha05 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Issız Bir Nehir Yanı
    Tolga kardesım oncelıkle tebrıkler..Ama bu okan bayulgen kadar ıtıcı bır adamı aramasaydın :) kırık adam ya.Canlı yayına baglanıyorsun selam verıyorsun ama adam selamı dahı almıyor.Sen konusurken arka planda gulusmeler vs. ve adeta sacma sapan konusmalar bılmedıgın konuda sus adam sansınlar derler.vucut gelıstırme manyaklıgıymıs ******* sen nu resım cekıcem dıye kadınları soyup ask dedıkodularına karısırken manyaklık degıldı bızımkı manyaklık oldu.Ufak rakı kadar boyu var gobegın almıs gıtmıs.Parası olmasa mıllet yuzune donup bakmaz.Paran olmasa hıcbır kadın sana bakmaz.Ali Ağaoğlu demıs Ağaoğlu karizma bır adam.Kırık bu adam ya kırık!

Aslında bır programına toplanıp gıdeceksın gorecek o zaman latife etmeyı vs..

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ocak 2012
    Berkthagar, jackmaldow, pierre_tolga ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Utanmasa diyecek değil dikkatle dinlersen diyor zaten. :D
    Spor yapıyor olmanın verdiği ayrıcalığı sadece spor yapanlar yaşayıp anlayabilir.
    Yaptığı tek spor körkütük sarhoş olduktan sonra bardan tercihen yanında yine en az kendisi kadar kafası güzel bir bayanla eve yürümek olan bu tip insanlar;
    bu ayrıcalığı asla yaşamadı ve yaşayamayacaklar... ;)

Berkthagar, Ocensers, Danny Boy ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  14. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    tipinden ztn 3 beyazı bolca tükettıği belli ancak 4. yüde programdan once almıs galiba hal tavırlar neyin tiribinde bu? AMerika , Almanyada bu iş artık bilim olmuş spordan da öte hayvan gibi sektörü var bu işin Türkiyede bu spora gönül verip uğraşmak hakikatten zor heleki maddiyattan yoksun natural yapacam diyorsanız. Ben günde 4 5 öğün yemek tüketiyim kafamdan protein karbo hesapları dönsün bütün gün üstüne haftanın 5 6 günü hayvan gibi idman yapıyım sonra gelsın bana göbekli bir yer cücesi (içkisi ve ağzında tütün eksik olmayan)desin vg zararlı falan fılan ENTERESAN işler abi akıl ermıyor.

wallcroft9'69, Ocensers ve pierre_tolga bunu beğendi.
  15. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kişisel görüşüdür deyip geçerim. Tartışacak bişey göremiyorum.

Ereksiyon problemi olmayan biri neden üstüne alınıyor?

Banane o sporu yapan camiadan kendime bakarım ben.

Şimdi buradaki arkadaşlar adamı sevmediğini ifade ediyor vs .vs. bunların konuyla ne alakası var?

Ama oraya çıktığınızda okanı sevip sevmediğinizi tartışmayacaksınız.

Konu neyse onu tartışacaksınız.

Buradaki gibi bel altı vurmaya benzemez. Malesef bazı arkadaşlar o kolaycılığa kaçıyor.

16. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Bence o Okan bayülgenin tamamen savunma mekanizması.Ben bu sporu yapamıyorum, zor diye morali bozulmasın diye kendi kafasında kurduğu şeyler, yok zararlıymışta bilmemne.Zaten Okan direk karı kız muhabbetine girdi, yok sporu yapıyonuzda kızlar onlara bakmıyor filan, sanki bu sporu yapan herkesin tek amacı kızlara iyi görünmek, yok öyle bir dünya.

pierre_tolga bunu beğendi.
  17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    birini eleştirmek ayrıdır hakaret etmek ayrıdır..gerçek alem tck.ya uymak zorunda olduğu gibi sanal alemde uymalıdır..bu mesajdan sonra hakaret içeren sözler kullanan uzaklaştırılacaktır bilginize..

ZeusS_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş