Okan Bayülgen - Muhabbet Kralı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve pierre_tolga tarafından 27 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. pierre_tolga

pierre_tolga Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    23
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorlu
    Ocensers, wallcroft9'69, ---RamSes--- ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  2. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    merak ettım simdi vlla , tekrarını aradım bulamadm bilen biri varsa link paylaşırmı?

3. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    http://tvarsivi.com/player.php?i=2012010719465

Bende merak ettim ama zamanını bilmediğim için göremedim. Verdiğim linkte sağ sol ok tuşları ile atlamalı olarak gidiliyor ve saatide yazıyor, saatini biliyorsanız bakabiliriz:D

4. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    1:59 :) :) :)********okan bayülgen hic sevmem zaten

Koşmak bile spor degildir diyor adam,

keşke görüşmenin sonuna doğru senin gibi cahiller yüzünden bu spora kötü gözle bakanlar var deseydin de kapasaydın :D

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ocak 2012
    Karakaş, rockybalboa7 ve leecH bunu beğendi.
  5. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Okan yine aynı Okan fark yok, bilmediği konularda cahil olduğu konularda kendini haklı çıkarmak için abuk sabuk örnekler verip, ukalalığını vurgulamaya devam etmişduh

Karakaş ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bu adamın programları çok yapmacık ya hala seyreden var mı abuk sabuk hareketler yaparak kendini komik sanan tvdeki gereksiz insanlardan sadece biri

wallcroft9'69 ve Karakaş bunu beğendi.
  7. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Bencede türkiyenin en kendini begenmiş ukala televizyoncularından biridir kendisi..Her konuda atıp tutar ilgisi olsada olmasada...Bilen biri karşısına gectimide bi şekilde kendini haklı cıkartır (kendince tabi)...baktı olmuyo hattan alır izleyiciyi...İzzlemeye degmez bırakın mustafa topalogluyla hayko cepkinle program yapsın :)

Karakaş, Zerk ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  8. pierre_tolga

pierre_tolga Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    23
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorlu

yukardaki linkten izleyebilirsiniz arkadaşlar, saat 01:59 ta çıkıyor sanırım.. O saate kadar birer birer ileri almalsınız oklardan..

rockybalboa7 bunu beğendi.
  9. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    ZeusS_ bunu beğendi.
  10. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adam sıkıntılı. ;)

pasha05, Karakaş ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Helal olsun.Yaptığımız spora her yerde sahip çıkmalıyız.Okan gene söylicek laf bulamayınca saçmalamış takmayın arkadaşlar ;)

Karakaş bunu beğendi.
  12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    keske bana bırı haber verseydı bende arardım ama ben tolga kardesımız gıbı kıbar ve anlayıslı olmadım

fırcanın kralını atrdım

ole sallamakla atıp tutmakla olmuyor bılımsel olmayan safsataları tv de soleyıp duruyor

dogada tek bır kural vardır gzule gorunen guclu olan ıdeal estır

bu sporu bu sekılde yanlıs tanıtmak gıbı bır sye olmaz

tolga sana tesekkur ederım ben kendı adıma

veganım az proteın alıyorum agır sekılde bu spru yapıyorum . ne cınsel yasamımda neden baska yerde sıkıntı yasamadım hıc . hele seks hayatımda asla yasamdım bılen bılır ole olsa hayatıma haftada en az 2 kadın gırmezdı

Son düzenleme: 27 Ocak 2012
    ZeusS_, Karakaş, pierre_tolga ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    danny'e katılıyorm biraz sessiz kalmışın daha bi aktif olmanı beklerdm ancak zor tabi adamda yılların y.vş.klık geçmişi var,
    heleki adamın işine gelmeyen bişiyi anlatmak :)
    Bu tarz muabbetler hep olacak yanı olması gerekiyor doğal.Adamın yerıne koy kendını zor yani bunu kabullenmek herkezın
    yapabıleceği bir spor branşı deil yani top peşinde koşmaya benzemıyor kapsamlı bir spor ki adam bunu spor branşı olarak bile saymıyor :D

Karakaş, rockybalboa7 ve Danny Boy bunu beğendi.
  14. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    bunun tabiriyle hiçbir şey spor değil :)

Biz bu sporu arzulanmak,sevilmek ve benzeri için şeyler bu sporun ek faydalarından olabilir o kısmına direk girmek yerine sağlık olarak net biçim de şunu söylerim;

Vücut geliştirmeyi ben bir çok sporun temeli olarak görüyorum ki okan bayülgen gelsin birde okan bayülgenin kütlesinde bir 6 aylık ağırlık çalışmış sporcu gelsin kim daha iyi koşuyor,kim daha iyi yüzüyor,kim daha iyi diğer sporları yapıyor görsün..

Demek istediğim bu yaptığımız spor bizim hiç çalıştırmadığımız kas kütlelerini çalıştırıyor ayrıca karın bölgesinde ki yağ ile seksi olunacaksa ben hiç olmayı tercih etmem 75 yaşımda öleceksem Serge Nubret gibi yerinde dinamik bir biçimde ölmeyi tercih ederim .

Bu videoda gözükecektir bu hareketleri 70 yaşında belli bir ağırlıkta yapmak oldukça zor ve o kas kütlesine sahip olmak bunları yapabilen bir insan 70 yaşında rağmen vücudunun büyük oranını korumuş ve dinç kalmıştır çünkü bu spor kimi zaman insana huzur kimi zaman insana motivasyon veren bir spordur..

Ronnie Coleman gibi büyük bir sporcu olmaksızın sağlıklı fit bir yaşam her insanın istediği bir yaşam olmalıdır.. Bu şov amaçlı bir spor ise koşu da yüzme de her spor bir şov amacı taşır anlamı verir, okan bayülgen burda bilinçsiz bir konuşma yapmış fazla önemsemeye gerek yok zaten oradaki uzmanlarda gereksiz tipler :)

Serge Nubret 70 Years Young..

Karakaş, Danny Boy ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  15. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    ben canlı yayında izlemiştim bu forumdan birisi olduğu içime doğmuştu resmen tebrikler tolga. okan bayülgen neredeyse bütün sporların sağlığa zararlı olduğunu söylüyor koşmak, futbol, basketbol, vücut geliştirme.. sadece yürümek ve yüzmek yararlıymış. bu adam kesin canlı yayına kafası güzel çıkıyor başka bir açıklaması olamaz.

16. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Adam bide reklam arası cıkıp paf küf çekiyor dumanı ,sonra yayında Spor zararlı vg zararlı cart zararlı curt zararlı kafa_

ZeusS_, Karakaş ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Tolga arkadaşımızıda konuşturmamış herif saygıda yok iki kez seyrettim çünkü inanamadım yok şaka yapıyordur sandım ciddi ciddi bir halt bilmeden konuştu vg dahil tüm sporları sağlığa zararlıdır dedi kim yüz veriyor bu herife bu kadar bilgi sahibi olmadan atıp tutuyor ben arasam çok ağır konuşurdum birde kendini övüyo yok karizmatiğim yok çekicim yav paran ünün olmasa kim ne yapsın seni be kardeşim sözde uzmanlarda pis pis gülüyor kesin kafası iyidir neyse biz işimize bakalım boş insanlara laf anlatılmaz ayrıca arkadaşın dediği gibi spor yapmadan yağlı bir göbekle yakışıklı karizmatik olacaksam ben almayayım serge usta gibi dinç ölmeyi istiyorum

Karakaş ve pierre_tolga bunu beğendi.
  18. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    okan bayulgen yeterince konustu bugüne kadar :D hazır telefonu düsürmüssün okanı biraz olsun susturmak icin laf cambazlıgına gerek yok vucut geliştirmenin başlıca yararlarını sıralayacaksın. ayrıca spor zararlı diyor neye dayanarak söylüyorsunuz okan bey diyeceksin yok elma pota açıklamaya bak.

yandaki uzmanlarda bu konu açılınca okan ile birlikte hep beraber bi komplekse girdiler bunların alayını odunla dövücen kıskanc herifler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:21 ----------

kafa güzel mi bilmem ama bazen konuk ettigi spor yapan sanatcılar oluyor.
    gayet fit güzel görünüyorsun diye kendisi söylüyor. bunu diyen adam spor zararlıdır diyor sonra :D

bu sporla ilgili bi geçmişi oldugunu söylemişti yıllar önce agırlıgı indir kaldır nereye kadar ugrasamam diyordu demek kötü bi mazisi var vucut geliştirmeye spor bile degil diyor.

malcolm, Karakaş, Ocensers ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    evet örneğin hayko cepkin adamı yaklaşık 10 kez programına davet etti hayko fitness yapmış biri ve ona gayet iyi göründüğü söylüyor ilginç

Karakaş bunu beğendi.
  20. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    herşeye rağmen bu adam türk televizyonlarındaki en düzgün işlerden birini yapıyor (bazı programları bomboş ve saçma olsa da) özellikle de toplumsal konularda diğerlerine nispeten duyarlı ve bâzı programlarından birşeyler öğrenebileceğiniz birisi fakat bu kendisine bir övgü değil tam tersi ülkemizdeki televizyonculuğun ne kadar içler acısı durumda olduğunun bir kanıtı. en iyisi okan bayülgen, varın gerisini siz düşünün..

rockybalboa7 ve pierre_tolga bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş