1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

oguzbaba 7. ay 55 kgden 75e yas 18

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve oguzbaba01 tarafından 14 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. oguzbaba01

oguzbaba01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    7 aydir araliklarla yaptim bu sporu ve 3 haftadir duzenli gidiyorum ultimate whey ve nutrade bcaa var bu kombine dymatize kreatinde eklemeyi dusunuyorum. Beslenmem yumurta tavuk pilav yogur sut ton baligi uzerine genelde ama arasira kacamaklar yapiyorum.karin bolgem asiri yagli ve nasil gider bi turlu kendi vucudum icin gerekli bilgileri bulamadim.Resimlerde de belirttim zaten. Kreatin yerine baska birsey alabilirim yada ona ek olarakta alabilirim. Belimin olcusu daha dogeusu gobegimin 92. Vucudum genel olarak yaglandi 55 ten 75e hizli bir sekilde ciktim neler onerirsiniz yorumlar icin tesekkurler....

Ekli Dosyalar:

2. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    definasyon tavsiye ederim kreatin sana antremanlarda güç kazandırır ve kaslarda daha fazla su depolarsın creatin olarak weider çok iyi bence definasyon yapıcaksan karnitin tavsiye ederim yağ yakımını hızlandırır yerinde olsam definasyon yaparım ve karın kası çalışırım bu sayede hem yağ yüzdeni düşürürsün hemde karın kası yapmış olursun

oguzbaba01 bunu beğendi.
  3. oguzbaba01

oguzbaba01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Anladim kardesim ama olculerim cok kuculmez mi zaten suan yeteri kadar iyi degil kolum 36 var yada yoktur

4. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    tabiki definasyonda küçülme olucak sonuçta gereksiz yağları yakıcaksın ama yağların altındaki kaslar ortaya çıkıcak 2 ay definasyon yapsan fit sonrada yaza kadar kısa bir bulk dönemi yapsan vücudun yazın daha iyi olur ama definasyon yerine daha fazla ağırlık çalışmak istiyorum dersen karbonhidratla birlikte beslenirsen hedefine ulaşırsın bunun sonucundada ne yaparsan yap kas kazanırken yağ oranında biraz daha artıcaktır

5. oguzbaba01

oguzbaba01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Peki definasyon daha mantikli geldi ultimate whey ve nutrade bcaa yaninda kullanmami onereceginiz bir supplement var mi ? Beslenme sekli nasil olmali

6. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    karnitin definasyonda çok işe yarıyo yağ yakımını hızlandırıyo definasyon beslenmesinde genel olarak kilo başına 1-2 gr karbonhidrat 2-3 gr protein alarak beslenmek gerekiyo

7. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    L-Carnitin'in Yağ Yakımını Hızlandırdığına Dair Kesin Bir Araştırma Yoktur, Ve Birçok Carnitin Bekleneni Veremiyor En Etkilisi Universal Animal Cuts Dur Fiyatıda Biraz Pahalıdır, Alma İmkanın Var İse Bunu Almanı Tavsiye Ederim Veya NORTSH Arkadaş Hangi Marka Kullanmış İse O Markayı Kullan
    Yağ Yakıcı Olarak Extra Günde; 2-3 Fincan Yeşil Çay, Antrenmanlardan Önce C Vitamini Almanı Öneririm Yalnız C Vitaminini Meyvelerden Değil Kapsül Olarak Hazır Almanı Öneririm Ucuz Birşey,
    Gece Yatmadan Önce 3 Yemek Kaşığı Yağsız Yoğurt 2 Yemek Kaşıgı Limon Ve 1 Tatlı Kaşıgı Pul Biberi Karıştırıp Yemenide Tavsiye Ederim Kesinlikle Yağ Yakmaya Yardımcı Bir Kür'dür.. Tabiki Yağdan,Tuzdan,Undan,Pilavdan Makarnadan Uzak Durmak Şartı İle (Zeytin yağı veya kuruyemişlerdeki sağlıklı yağlar tüketilebilir abartmamak kaydı ile)

8. oguzbaba01

oguzbaba01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Sizce bu gobegi eritmeli miyim cok belirgin bir kas kaybi olur mu yoksa kreatin alip buyumeye mi bakmaliyim cok kararsizim bu spordaki en zor seylerden biri kararsizlik gunlerdir forumda arastiriyorum bir turlu cikamadim isin icinden

9. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Bence Yağ Yak, Sonra Kas Büyütmeye Çalış Ve Bu Sefer Sağlıklı Beslen Kas Büyütürken Ama Önceliğin Yağ Yakmak Olsun

10. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    Muhtemelen cok fazla kalori aldıgın icin dirty bulk olmus baya bi yag yakmanı tavsiye ederim kalori hesapla bunu yaparken myfittnesspal isine yarar.

11. oguzbaba01

oguzbaba01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Tesekkurler yorumlariniz icin yag yakmak icin nasil bir beslenme programi uygulamaliyim

12. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    bence marta kadar devam et şu an definasyona girsen kaç ay giriceksin sonra tekrar bulka mı gricieksin marta kadar bulk devam et martta başlarsın 3 ay definasyın tertemizsin bu benim düşüncemdir

13. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ben yorum yazan arkadaşların aksine bir yorumda bulunacağım. Malum kış aylarında bulunmaktayız zaten kalın kazaklar montlar ile dolaşıyorsun yağlı bile olsan görünüşten korkuyorsan pek belli olmayacak aksine giysileri doldurabilirsin. Bana kalırsa internette güzelce clean bulk araştırması yap nasıl beslenilmesi gerektiğine yönelik ve o şekilde beslenerek karbonhidratı yüksek tutarak devam et. Zaten şuanda elinde avucunda az bir kas mevcut onuda define olma uğruna yok etme benim anlamadığım şey vücudunda belli bir kas kütlesi olmadan define olmak isteyen arkadaşlar ne düşünüyor ? ( Yanlış anlama kişisel düşünme genel olarak yazdım ) Dediğim gibi devam et eğer illa yağ yakmak istiyorsan nisan gibi başlarsın 3 aya yayar kas yakımını minimuma düşürerek defineni de olursun.

Hayırlı akşamlar.

emreozgun479 bunu beğendi.
  14. gangstazw3

gangstazw3 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    Bulk da yapablrsn tabi sana kalmis ama bunu clean yapmni tavsye ederim internette hesaplayiclr var 3 assagi 5 yukari verir kalorini kalorileri saymak icinse myfitnesspal var android programi tavsye ederim temiz yiyorsn diye bu temiz bulk olmuyor malesef gunluk ihtycnin 300 400 kalori fazlasini tuketmelisin max ustune ciknca daha cok yaglnblrsn definasyon yapcksanda gunluk alman gereken kalorinin 400 azini al secim senin

Sayfayı Paylaş