Offensive Lineman Nutrition

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Onat Gürsoy tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Onat Gürsoy

Onat Gürsoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar, 16 yaşındayım, 1.87 m 106 kiloyum, 6 aydır Boğaziçi Üniversitesi'nin U-19 takımında Amerikan futbolu oynuyorum, pozisyonum offensive lineman. 3 aydır gym'e gidiyorum. Patlayıcı kuvvet ve dayanıklılık üzerine hazırlanmış bir programım var. Beslenme programım yok ama elimden geldiğince almam gereken proteine dikkat ediyorum. Sadece antrenman sonrası 2 ölçek Optimum Gold protein tozu içiyorum. Amerika'da benim pozisyonumda oynayan oyuncuların beslenme ve workout programlarını epey araştırdım. Nfl'de oynayan profesyonel lineman'lerin her gün protein ve karbonhidrat ağırlıklı 5000 kalori almaları gerekiyormuş workout'la beraber. Benim şu anda yağ oranım yüzde 19. Yağ oranım maksimum yüzde 21-22 olacak şekilde kas kütlemi de arttırıp sıkılaşıp kilomu 120'de sabitlemek istiyorum. Bana beslenme programı ve supplement önerisinde bulunabilecek var mı? Mümkün olduğunca herkesin fikirlerini bekliyorum. Ayriyeten workout öneriniz varsa da lütfen paylaşın. Herkese şimdiden çok teşekkürler. Lütfen cevapsız bırakmayın. İyi çalışmalar.

2. Onat Gürsoy

Onat Gürsoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amacım bulking.

Sayfayı Paylaş