Off ölçülerim :(:(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 4Bodymuscle tarafından 27 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ya ben 22 ocaktan 23 şubata kadar body gidemedim ailevi bir durumdan dolayı. Bugün ölçü alındı göğüs 96 iken 95'e inmiş bu gene iyi omuz 112 iken 108 e düşmüş :( benim bu açığı kapatmam gerekiyor :( sizce ne yapmalıyım bu arada:
    Kilo:69

4. Ayım 1 ay ara vermeseydim 5. olacaktı .

Body e başladığımda 70 kiloydum bir ara 68 kiloya düştüm ve şimdi ara verdiğim 1 ayda 1 kilo aldım 69 oldum göğüs ve omuz harici bel ve kolda düşme yok.

Önerinizi bekliyorum :S

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:33 ----------

ayrıca 4 aydan beri hiç artışım yok sadece kol 1cm arttı oda sabit kaldı. Spor salonundaki hocamız yağ çok vardı vucüdünda dengeleniyor şimdi o yağları eritince bu sefer adeleler patlar dedi bilmiyorum ya çok kötü hissediyorum kendimi bundan ötürü.

2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Yine ölçüler iyi inmiş.Kollarda hiç inme yok bu müthiş aslında :)

1 aylık ara gelişimini + yönde etkilicek.Yeniden başladığın 2.antrenmanında ölçülerini hemen geri kazanırsın hatta üstüne biraz eklersin bile.

Moral bozulcak bir durum yok.Hocan haklı yağlar gidiyor alttan kaslar geliyor :) fark edilmiyor sadece.Eğer 4 aya göre ölçülerim az arttı diyorsan beslenmede ufak tefek problemler olabilir.

4Bodymuscle bunu beğendi.
  3. iris

iris Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    merak etme genç arkadaşım, sabır işidir bu iş en iyisi 3-4 ayda bir ölçü almaktır, bu sporu ölçü almak için yapmak da doğru değildir, önemli olan ayna karşısındaki duruşun ve bu sporun sana verdiği mutluluk olmalı.
    ayrıca yağları eritince adele patlaması nasıl oluyor hocana bir soruver.
    başarılar.

4. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar için teşekkürler. bende düzgün vucüdum olmasını istiyorum ama spor hocamız hacimlenip kilo aldıktan sonra adaleleriniz patlar diyor.

5. ofis

ofis Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    hocanı dinle diyorum

bu işte çok yöntem var her yiğidinki ayrı
    genelde her hoca kendi bildiğini uygular
    sonuçta hocadır netice aldığı öğrencileri vardır tecrübeyle sabittir bildikleri

şurdan şöyle duydum bu böyle diyor gibi hocanıda kızdırma sendeki kararlılığı görünce daha sıkı elinden tutacaktır zaten

temel oturtana kadarda ölçülere takma.temilin oturduktan sonra istesende belli bir ölçünün altına inemezsin 1-2 yıl çalışmasanda.ama sağlam temel olacak

Sayfayı Paylaş